zdrowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Własności zdrowotne bursztynu: na gościec, astmę, nadciśnienie, migreny

bransoletki z bursztynu
Autor: CALZEDONIA
Źródło: CALZEDONIA
Czy bursztyn istotnie ma właściwości lecznicze? Medycyna naturalna dawno doceniła lecznicze przymioty kamienia nazywanego niegdyś złotem Północy.

Dlaczego dobrze jest spędzać czas nad naszym morzem? Co dzięki temu zyskujemy? Jakie są korzyści dla zdrowia?

morze
Autor: Chris Lexow
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjechanie nad morze to świetny sposób, żeby nie jedynie spędzić w takim miejscu urlop, lecz i aby podreperować zdrowie. Powietrze, które jest nasycone jodem sprawia, że poprawia się nasza odporność, natomiast kąpiel w słonej, morskiej wodzie doskonale wpływa na organizm.

Co musimy robić aby mieć zdrowe ciało?

dowolne
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowie i wizerunek zewnętrzny robią się coraz ważniejsze dla wielu ludzi, a co się z tym wiąże, poszukują oni idealnego środka, by móc to wszystko osiągnąć, a równocześnie nie rezygnować z wszystkich przyjemności, z których do tej pory korzystali

Trzeba troszczyć się o swoje zdrowie - całościowo, co oznacza, że musimy pomyśleć o sobie ogólnie

skarpety bambusowe
Autor: fenek young
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczna część ludzi próbuje dbać o swoje ciało. Myjemy się, używamy kosmetyków. Staramy się podchodzić do zagadnienia całościowo - to oznacza, że dbamy o swą cerę i inne części ciała.

Jak lubisz spędzać czas wolny? Być może lubisz być aktywny czy bardziej zapatrujesz się na zupełny odpoczynek?

Bieszczady
Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak już postanowimy, że jedziemy, a przecież rzadko wyjeżdżamy, to co nam przyświeca? Zapewne, by wolny czas spędzić jak najbardziej ciekawie, bez zbędnych kłopotów, żeby nie przepłacać zbytnio i mieć ciągle siłę na nowe atrakcje? A być może chcemy wydawać sporo pieniędzy, gdyż przecież należy zaszaleć, nie pragniemy zbytnio podejmować prób przykładowo odwiedzania nowych miejscówek, bo preferujemy bardziej spędzić ten czas w różnych restauracjach, gdzie będziemy pić i jeść?

Rehabilitacja w sanatorium położonym na północy Polski

morze
Autor: Matt Feifarek
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej bardzo popularne okazywały się wyjazdy do sanatorium. Oczywiście część wyjazdów wiązała się z czystą chęcią pojechania w miejsce, gdzie można na każdym kroku korzystać z różnych zabiegów , które poprawiały zdrowie. I sporo osób samo z siebie miało ochotę z takich opcji skorzystać. Teraz też sporo osób wybiera się na wczasy do sanatorium, choć może nie opowiada o tym tak głośno.

Nowa moda wśród Polaków - militaria

spodnie taktyczne
Autor: Reynaers
Źródło: Reynaers
Co parę lat, społeczeństwo, szczególnie jego najmłodszą część, ogarnia moda na kolejne aktywności. Parę lat temu, ludzie rozpoczęli interesowaćsię coraz mocniej odżywianiem, zdrowiem oraz aktywnością fizyczną.

Dbamy o zdrowie i ciało - pożyteczne wskazówki dla każdego

szczupłe ciało
Źródło: pixabay
Współcześnie trend na zdrowy tryb życia jest niezwykle duża i coraz więcej ludzi oddaje się jej wpływom. Spośród mnóstwa trendów bez wahania można uznać, że ten jest jednym z korzystniejszych, albowiem faktycznie coraz więcej ludzi z zapałem zmienia własne przyzwyczajenia i rozpoczyna się zdrowo odżywiać i uprawiać sport. Należy pamiętać, że w drodze do dobrego samopoczucia podstawowa jest systematyczność i determinacja.

Cenne właściwości czerwonej herbaty - dlaczego warto ją pić?

herbata
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Mnogie gatunki herbat dostępne dzisiaj zezwalają każdej osobie na wyłowienie najdoskonalszej dla siebie. Zielona jest świetnym zamiennikiem kawy, biała filtruje z antyoksydantów, a czarna to znany każdemu symbol angielskiej tradycji. Herbatę wskazane jest aby pić, nie wyłącznie przez wzgląd na odczucie smakowe, lecz szczególnie przez jej wyjątkowo wartościowe czynniki, jakie mieści.

Solidność czy look – na co zwracać uwagę kupując buty?

Kobieta bez butów
Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo wiele osób myśli nad tym, na co przede wszystkim zwracać szczególną uwagę podczas zakupu butów. Z całą pewnością dla każdego z nas niezwykle istotne są kwestie wyglądu. I nic w tym dziwnego, przecież obuwie jest jednym z najistotniejszych elementów naszej garderoby. Z drugiej jednak strony warto wiedzieć o tym, iż od właściwego obuwia zależy nasz komfort a także zdrowie naszych stóp.
Syndicate content