zdrowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Własności zdrowotne bursztynu: na gościec, astmę, nadciśnienie, migreny

bransoletki z bursztynu
Autor: CALZEDONIA
Źródło: CALZEDONIA
Czy bursztyn istotnie ma właściwości lecznicze? Medycyna naturalna dawno doceniła lecznicze przymioty kamienia nazywanego niegdyś złotem Północy.

Dlaczego dobrze jest spędzać czas nad naszym morzem? Co dzięki temu zyskujemy? Jakie są korzyści dla zdrowia?

morze
Autor: Chris Lexow
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazd nad morze to świetny sposób, żeby nie jedynie spędzić tam urlop, ale i by podreperować zdrowie. Powietrze, jakie posiada dużo jodu sprawia, że polepsza się nasza odporność, zaś zażywanie kąpieli w słonej, morskiej wodzie bardzo dobrze wpływa na nasze ciało.

Co musimy robić aby mieć zdrowe ciało?

dowolne
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowie i wizerunek zewnętrzny stają się znacznie istotniejsze dla różnych ludzi, a co się z tym wiąże, szukają oni złotego środka, aby móc to wszystko uzyskać, a równocześnie nie rezygnować z różnych radości, z których do tej pory używali

Trzeba troszczyć się o swoje zdrowie - całościowo, co oznacza, że musimy pomyśleć o sobie ogólnie

skarpety bambusowe
Autor: fenek young
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczna część ludzi próbuje dbać o swoje ciało. Myjemy się, używamy kosmetyków. Staramy się podchodzić do zagadnienia całościowo - to oznacza, że dbamy o swą cerę i inne części ciała.

Jak lubisz spędzać czas wolny? Być może lubisz być aktywny czy bardziej zapatrujesz się na zupełny odpoczynek?

Bieszczady
Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak już postanowimy, że jedziemy, a przecież niezbyt często udajemy się w podróż, to co będzie nam przyświecać? Z pewnością, ażeby wolny czas spędzić jak najbardziej miło, bez niepotrzebnych kłopotów, aby nie przepłacać zbytnio i mieć stale siłę na nowe atrakcje? A być może chcemy wydawać dość dużo pieniędzy, gdyż przecież powinniśmy zaszaleć, nie pragniemy zbytnio podejmować prób przykładowo zwiedzania nowych miejscówek, ponieważ preferujemy bardziej spędzić ten czas w różnych restauracjach, w jakich będziemy jeść i pić?

Rehabilitacja w sanatorium położonym na północy Polski

morze
Autor: Matt Feifarek
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś niesamowicie popularne okazywały się wyjazdy do sanatorium. Oczywiście część wyjazdów była związana z czystą ochotą wybrania się w miejsce, gdzie można na każdym kroku korzystać z jakiś zabiegów poprawiających stan zdrowia. I sporo osób samo z siebie miało chęć z takich opcji skorzystać. Teraz też sporo osób wybiera się na wczasy do sanatorium, chociaż może nie mówi się o tym tak głośno.

Nowa moda wśród Polaków - militaria

spodnie taktyczne
Autor: Reynaers
Źródło: Reynaers
Co parę lat, społeczeństwo, szczególnie jego młodą część, ogarnia moda na kolejne aktywności. Parę lat wstecz, ludzie zaczęli pasjonowaćsię znacznie mocniej żywieniem, zdrowiem oraz aktywnością fizyczną.

Dbamy o zdrowie i ciało - pożyteczne wskazówki dla każdego

szczupłe ciało
Źródło: pixabay
W dzisiejszych czasach moda na zdrowy tryb funkcjonowania jest niezwykle duża i coraz więcej ludzi oddaje się jej wpływom. Wśród wielu trendów swobodnie wolno uznać, że ten jest jednym z korzystniejszych, bo faktycznie coraz więcej ludzi ochoczo przekształca własne przyzwyczajenia i zaczyna się zdrowo odżywiać a także ćwiczyć sport. Należałoby pamiętać, że w drodze do zdrowego samopoczucia kluczowa jest regularność i determinacja.

Cenne właściwości czerwonej herbaty - dlaczego warto ją pić?

herbata
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczne gatunki herbat osiągalne aktualnie pozwalają każdej osobie na wybranie najdoskonalszej dla siebie. Zielona jest doskonałym zamiennikiem kawy, biała filtruje z antyoksydantów, a czarna to znany każdemu człowiekowi symbol angielskiej tradycji. Herbatę powinno się pić, nie tylko przez wzgląd na smak, ale przede wszystkim przez jej nadzwyczaj wartościowe elementy, które zawiera.

Solidność czy look – na co zwracać uwagę kupując buty?

Kobieta bez butów
Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo wiele osób myśli nad tym, na co przede wszystkim zwracać szczególną uwagę podczas zakupu butów. Z całą pewnością dla każdego z nas niezwykle istotne są kwestie wyglądu. I nic w tym dziwnego, przecież obuwie jest jednym z najistotniejszych elementów naszej garderoby. Z drugiej jednak strony warto wiedzieć o tym, iż od właściwego obuwia zależy nasz komfort a także zdrowie naszych stóp.
Syndicate content