złoto

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Medalik szkaplerz - jego znaczenie i dzisiejsze wykonanie

Bielizna korygująca
Autor: Esbelt
Źródło: Akrobatka.pl
Szkaplerz jest to ni mniej ni więcej kładziona na wierzch część okrycia habitu, używana do tej pory w niektórych zakonach. Otacza ona ramiona, barki a także plecy posiadacza, mając wyłącznie otwór na głowę.

Złoto czy srebro? Jakie precjoza warto wybrać na podarek?

staniki
Autor: Jas Man
Źródło: http://www.flickr.com
Okazji do wręczania podarków w ciągu roku jest mnóstwo. Poszukiwania prezentów niestety bywają problematyczne i czasochłonne. Wypróbowanym pomysłem na podarek dla damy jest biżuteria.

Czy znak nieskończoności mógłby podtrzymać miłość dwojga oddalonych od siebie ludzi?

clarks
Miłość to uczucie, które powinno trwać zawsze. Niestety pewnym osobom, nawet jeśli są w związku jest niezwykle trudno podtrzymywać siłę uczucia, z tego też powodu czasem przydatny jest jakiś drobiazg, który by przypominał na co dzień o tym, że ktoś na nas gdzieś czeka.


Takim przedmiotem mógłby zostać przykładowo pewien element biżuterii.

Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

bransoletki
Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa mężczyzn moment oświadczyn i wszelkie przygotowania do nich wiążą się z jakąś dawką stresu i niepewności.


W jaki sposób to uczynić? Co powiedzieć? I który wybrać pierścień? Najczęściej kupuje się pierścień ze złota, bowiem nieskazitelność owego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.

Upominek dla małżonki? Postaw na złotą bądź srebrną biżuterię, a bez wątpienia się uraduje!

majtki
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Praktycznie każda kobieta lubi błyskotki oraz świecidełka. Co do tego nikt nie ma najmniejszych obiekcji. Nic nie ucieszy kobiety bardziej, aniżeli następna para kolczyków, nowiutka bransoletka czy piękny łańcuszek.

Czas wybrać obrączki

Obrączki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dzień w którym stajemy ze swoim Partnerem przed ołtarzem to jeden z najpiękniejszych dni dla wielu z nas. Jedyny i niepowtarzalny. Albowiem owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, dobrze jest przemyśleć każdy wbrew pozorom nieistotny szczegół – począwszy od doboru jak odpowiedniej sali weselnej i smacznego menu, skończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Syndicate content