złoto

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Medalik szkaplerz - jego znaczenie i dzisiejsze wykonanie

Bielizna korygująca
Autor: Esbelt
Źródło: Akrobatka.pl
Szkaplerz jest to tak naprawdę ni mniej ni więcej kładziona na wierzch część okrycia habitu, używana do tej pory w pewnych zakonach. Ma za zadanie otaczać ramiona, barki oraz plecy posiadacza, posiadając jedynie otwór przeznaczony na głowę.

Złoto czy srebro? Jakie precjoza warto wybrać na podarek?

staniki
Autor: Jas Man
Źródło: http://www.flickr.com
Okazji do wręczania podarków w ciągu roku jest mnóstwo. Poszukiwania prezentów niestety bywają problematyczne i czasochłonne. Wypróbowanym pomysłem na podarek dla damy jest biżuteria.

Czy znak nieskończoności mógłby podtrzymać miłość dwojga oddalonych od siebie ludzi?

clarks
Miłość to uczucie, które powinno trwać zawsze. Niestety pewnym ludziom, nawet jeżeli są razem jest bardzo ciężko podtrzymywać moc uczucia, dlatego też czasem przydatny jest jakiś detal, który by przypominał na co dzień o tym, że ktoś na nas w jakimś miejscu oczekuje.


Takim przedmiotem może zostać przykładowo jakiś element biżuterii.

Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

bransoletki
Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa facetów chwila oświadczyn oraz wszystkie przygotowania do nich łączą się z pewną dozą stresu oraz niepewności.


Jak to uczynić? Co powiedzieć? I jaki wybrać pierścionek? Przeważnie wybiera się pierścień ze złota, dlatego że nieskazitelność owego kruszcu odpowiada poniekąd powadze sytuacji.

Upominek dla małżonki? Postaw na złotą bądź srebrną biżuterię, a bez wątpienia się uraduje!

majtki
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Niejedna nastolatka uwielbia błyskotki oraz świecidełka. Co do tego nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Nic nie ucieszy damy bardziej, aniżeli następna para klipsów, nowiutka bransoletka czy śliczny wisiorek.

Czas wybrać obrączki

Obrączki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dzień w którym stajemy ze swoim Partnerem przed ołtarzem to jeden z najpiękniejszych dni dla wielu z nas. Jedyny i niepowtarzalny. Albowiem owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, dobrze jest przemyśleć każdy wbrew pozorom nieistotny szczegół – począwszy od doboru jak odpowiedniej sali weselnej i smacznego menu, skończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Syndicate content