wędrówki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak lubisz spędzać czas wolny? Być może lubisz być aktywny czy bardziej zapatrujesz się na zupełny odpoczynek?

Bieszczady
Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak już postanowimy, że jedziemy, a przecież rzadko wyjeżdżamy, to co nam przyświeca? Zapewne, by wolny czas spędzić jak najbardziej ciekawie, bez zbędnych kłopotów, żeby nie przepłacać zbytnio i mieć ciągle siłę na nowe atrakcje? A być może chcemy wydawać sporo pieniędzy, gdyż przecież należy zaszaleć, nie pragniemy zbytnio podejmować prób przykładowo odwiedzania nowych miejscówek, bo preferujemy bardziej spędzić ten czas w różnych restauracjach, gdzie będziemy pić i jeść?

Program tv bez wątpieniaIbezspornieIniewątpliwie oddziaływujeIwpływaIrzutujeIdziała na naszą wyobraźnię umysłIfantazjęIpomysłowość.

Piloty do tv
Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
Zasiadamy wieczorem na kanapie i za sprawą jednego ożywienia pilota zjawia się przed nami bez mała cały żywioł. Nie musisz nawet schodzić z wygodnego kanapy, aby być wśród niebezpiecznych zwierząt w kniej czy może dyskutujących dostojników. A nawet gdy zwiniemy to bajeczne okno, występuje szansa, że program tv będzie się nadal dogłębnie z nami, spacerował przyczajony w naszej fantazji.
Syndicate content