ubiór

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Moro znowu powraca do mody - sprawdź co masz w szafie w tym odcieniu

zbliżenie - moda
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się tak błyskawicznie, że nie jesteśmy niemal w stanie za nią zdążyć. Na pokazach mody pokazują się coraz to nowsze suknie, do zakładania których zachęcają nas projektanci.

Jak facet powinien o siebie zadbać? Zobacz nasze podpowiedzi

mężczyzna
Autor: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjęło się mawiać, że w zasadzie polscy faceci nie dbają o siebie, są raczej zaniedbanymi osobami. Ile w tym twierdzeniu prawy, a ile tylko kompleksów? Mimo wszystko nie wydaje się, iż aż tak mocno odstajemy od ogólnoświatowej średniej - a zresztą to akurat nie jest takie istotne.

Dress code eleganckiej dziewczyny - co zakładać do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

miniówka
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwe oczywiście są dziewczyny, które pracują w różnego typu miejscach, gdzie nie obowiązuje praktycznie żaden dress code i mogą na co dzień przychodzić do pracy w zupełnie dowolnych ubraniach.

Lumpeks czyli w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

siatkówka
Autor: diva
Źródło: diva
Rynek ubrań używanych tzw. „secound handów” jest w Polsce coraz to większy. Dowodem może być ilość tego rodzaju sklepów w każdej polskiej miejscowości. Czy będzie to rynek na jakim da się zarobić? Czy Polacy naprawdę są chętni do kupowania oraz noszenia używanych ubrań?


Lumpeks tudzież ciucholand jest to sklep z używaną odzieżą.

Dziś bez problemu można zakupić odzież w dopasowanych rozmiarach, także jeśli nosi się spore numery

lakiery do paznokci
Autor: Nirvana Melo
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tylko szczuplejsze osoby, chcą się ładnie ubierać, także klienci, którzy poszukują odzieży w większych rozmiarach, mają nadzieję, że będą ładnie się prezentować. Właściwe dopasowanie ubrań pod kątem rozmiaru bywa istotne nie tylko dla estetyki, lecz także dla wygody oraz swobody.

Panowie również muszą ubierać się stylowo, na szczęście dziś nie brakuje dobrych salonów, gdzie mają szansę kupić odzież

krajobraz - dziecko
Autor: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjęło się uważać, że to kobiety lubią się stroić oraz polować na nową odzież, lecz tak naprawdę panowie także pragną ładnie i gustownie wyglądać. Dzisiaj w obiektach handlowych można napotkać salony nastawione na męską odzież. Można w nich nabyć niezwykle eleganckie ciuchy i dodatki.

Dresscode – zasady dotyczące ubioru obowiązujące w pracy.

kucharz przygotowujący posiłek
Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Strój posiada duże znaczenie, i to nie wyłącznie w życiu codziennym, ale również, a być może głównie w miejscu pracy. To w jaki sposób się prezentujemy to nasza wizytówka, przecież pierwsze wrażenie jest tylko jedno i warto uczynić, by było ono jak najlepsze. Wielu z nas z pewnością słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli regułach stroju panujących w miejscu, w którym pracujemy.

Tendencje w modzie – jak w łatwy sposób je śledzić?

pokaz mody
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Moda – pewnie niemal każda kobieta szaleje na jej punkcie. Obecnie obserwuje się wielki wzrost zainteresowania właśnie tą branżą, wiele ludzi decyduje się na pracę powiązaną właśnie z tą branżą. Nic dziwnego, kobiety zawsze ciekawiły się trendami jakie aktualnie były modne, śledziły magazyny modowe, z wypiekami na twarzy. Każda z nas chce atrakcyjnie się prezentować, z tego powodu też chcemy wiedzieć co akutalnie jest modne. Jednakże trzeba brać pod uwagę, iż nie zawsze to, co aktualnie jest na topie, będzie do nas pasować, należy rozsądnie dobierać sobie elementy ubioru tak, żeby nie prezentować się groteskowo.

Najlepsze obuwie na uroczystości - nie pomysłu, jakie to mogą być?

buty
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z nastaniem wiosny, pojawiają się okazje uczestnictwa we wszelkiego rodzaju przyjęciach. Wesele przyjaciółki, komunia chrześnicy, nasza matura czy urodziny na świeżym powietrzu. Te wszystkie przyjęcia wymagają konkretnego stroju, panie zazwyczaj wybierają sukienki, dobierają detale. Jednak jedną z ważniejszych spraw, do której co niektórzy nie poświęcają należytej uwagi, jest dobór odpowiedniego obuwia.

Odzież dla kucharzy musi być bezpieczna

kucharz w pracy
Autor: Jaume Escofet
Źródło: http://www.flickr.com
Przeróżne zawody oczekują odpowiedniej odzieży
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że w przeróżnych zawodach potrzeba dbać o odpowiedni ubiór pracowników, tak żeby okazało się być im wygodnie i aby bez najmniejszego problemu mogli wypełniać własne obowiązki.
Syndicate content