miejsca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które miejscowości będą najlepsze na letni urlop

jezioro
Autor: Rocky Raybell
Źródło: http://www.flickr.com
Kaszuby są urokliwym zakątkiem Polski. Gwarantują wspaniałe widoki - Morze Bałtyckie, zadbane plaże, lasy albo klimat, który jest tak naprawdę jednym z najfajniejszych na kontynencie. Sporą zaletą Kaszub jest także to, że jakby nie patrzeć nie jest to najpopularniejsze miejsce.

Dokąd na weekend we dwoje? Które miejsca sprawdzają się z pewnością? Jak interesująco spędzić wspólnie czas?

Wrocław
Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcemy przygotować wyjątkowy weekend dla drugiej połówki dobrze jest pomyśleć o wycieczce w jakieś interesujące miejsce. Są miejsca, które sprawdzają się idealnie.

Smaczny i miły odpoczynek w klimatycznych restauracjach i kawiarniach we wrocławskim rynku

wrocławski rynek
Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest pięknym miastem leżącym nad śliczną rzeką Odrą, zajmującym podróżników nie tylko ze względu na jego architekturę ale również z powodu kosmicznej ilości wydarzeń kulturalnych. To jedno z większych i najcudowniejszych polskich miast jest wspaniałym miejscem do zwiedzania. Jednak nie tylko atrakcje turystyczne są warte uwagi, we Wrocławiu występuje dużo zajmujących kawiarenek i restauracji świadczących smaczny posiłek.

Trzeba sprawdzić takiego życia

Góry Izerskie
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mamy dosyć miejskiego gwaru, który towarzyszy nam codziennie, chcemy się wyciszyć oraz lepiej zapoznać z otaczającą nas przyrodą, to z pewnością w czasie wyjazdów powinniśmy zatrzymywać się w różnorakich ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z naturą będzie rzeczywiście bliski. To tutaj będziemy mieli szansę sprawdzić, jak prezentuje się takie życie w otoczeniu zwierząt i przy wykonywaniu przeróżnych zadań, na które nie mamy okazji w mieście.
Syndicate content