kobiety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dobrać spodnie do figury? Radzimy

market
Dobór jeansów stosownych do postury jest bardzo istotny, kiedy pragniemy wyglądać proporcjonalnie jak też zgrabnie. Znakomicie dobrane spodnie są w stanie ukryć mankamenty postury, wizualnie wydłużyć nogi, podkreślić biodra.

Dobry styl w rozmiarze XXL

skejt
Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
W damskiej modzie od kilkunastu miesięcy możesz zaobserwować rosnące zaciekawienie tematem „plus size”. Otwarcie mówi się o tym w gazetach, a kolorowa prasa ochoczo pokazuje ponadwymiarowe kobiety i musimy przyznać, iż ubierają się one coraz lepiej.

Jak najlepiej ubierać się letnią porą?

Wszyscy nie możemy się doczekać ciepłych dni, kiedy nareszcie można wystawić trochę ciała. W okresie letnim nasza garderoba robi się dużo lżejsza i wyjątkowo nam to pasuje. Również mężczyźni z niecierpliwością wyczekują na letnią porę, gdy ich partnerki pokazują swoje wdzięki. A czy istnieje bardziej odpowiedni strój dla kobiet niż sukienka?

Ślubna moda damska – który strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, by uzyskać obecnie pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Suknia ślubna inspirowana sukienką baletową
Autor: Ela Barteczko
Źródło: abcslubu.pl
Wiele kobiet już od najwcześniejszych lat marzy o dniu swojego ślubu. Jest to bowiem doniosły moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, gdyż to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się więc dziwić, że współcześnie każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną kreację w najmniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są współcześnie modne?

Obuwie na cieplejsze dni - jakie założyć

Trampki w słońcu
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z pojawianiem się wiosny z reguły wszyscy mamy chęć zamienić ubrania i obuwie zimowe na lekkie, przewiewne, wiosenne stroje i adekwatne do stroju buty.

Dlaczego tak istotny jest odpowiedni sposób dobierania ubrań? Gdzie można poszukiwać wsparcia w tej kwestii?

stylistka poznań
Autor: stwn
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwa prezencja może pomóc w najróżniejszych sytuacjach. Można się o tym przekonać choćby na rozmowie o pracę. Z reguły większe szanse ma ten, kto prezentuje się bardziej elegancko oraz odpowiednio do sytuacji.

W jakie potrzebne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się dowolna przyszła mama?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
W życiu przyszłej matki nadchodzi okres, gdy musi trochę dopasować i stan swej garderoby oraz wyposażenie domu. Rosnący brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ulubione dżinsy.


W tym czasie na ratunek nadchodzą różnorodnego rodzaju akcesoria ciążowe.

Biorąc pod uwagę fakt, że spędzamy masę czasu poza domem, to potrzebne są nam wygodne buty

fryzury
W obecnych czasach wielu z nas jest poza domem nawet przez pół doby każdego dnia - jesteśmy wszakże w biurze, a po niej regularnie idziemy na jakiś trening.

Czym jest dress code oraz jakie winny być doskonałe ubrania biurowe?

osiedle
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Czy też wiesz czym jest tzw. dress code? Są to reguły stosownego odziewania się np. do biura. W przypadku niewiast chodzi o to, że niewiasty nie winny posiadać ani zbytnio krótkich spódniczek ni zbytnio znacznego dekoltu.

Bielizna erotyczna

Nowa kolekcja AXAMI Cour d
Autor: AXAMI
Źródło: AXAMI
Bielizna erotyczna, jest znacznie częściej pozyskiwana przez panie, gdyż jest to ważny gadżet, który pozwala zapewniać więcej radości ze stosunku z drugą osobą. Oczywiście jest to bielizna niezwykle atrakcyjna, która zezwala zaznaczyć wszelkie atuty kobiety, dlatego też jest ona wykorzystywana nie jedynie na szczególne okazje, ale coraz więcej pań decyduje się na ich wykorzystywanie na co dzień.
Syndicate content