figura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak najlepiej ubierać się letnią porą?

Wszyscy nie możemy się doczekać ciepłych dni, kiedy nareszcie można wystawić trochę ciała. W okresie letnim nasza garderoba robi się dużo lżejsza i wyjątkowo nam to pasuje. Również mężczyźni z niecierpliwością wyczekują na letnią porę, gdy ich partnerki pokazują swoje wdzięki. A czy istnieje bardziej odpowiedni strój dla kobiet niż sukienka?

Co musimy robić aby mieć zdrowe ciało?

dowolne
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Zdrowie i wygląd zewnętrzny robią się coraz ważniejsze dla wielu osób, a co się z tym wiąże, poszukują oni idealnego środka, by móc to wszystko osiągnąć, a równocześnie nie rezygnować z różnych radości, z których do tej chwili używali

Wystrzałowe sukienki są podstawą balu

bal gimnazjalny
Autor: jansun
Źródło: http://www.sxc.hu
Którą sukienkę powinnyśmy dla siebie wziąć? Jeżeli pragniemy mieć pewność, że idealnie wyglądamy się w jakiejś sukience, to powinniśmy się w niej na pewno właściwie poczuć, a w dodatku jeszcze powinna być ona dobrze dobrana do naszej sylwetki.

Płaszcz z kapturem to odpowiedni wybór na wiosnę

płaszcz z kapturem
Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com
Które rzeczy powinniśmy dla siebie wybierać?
Wciąż musimy zaznaczyć, w których ubraniach wyglądamy najlepiej oraz co musimy nosić, by zaznaczyć zalety naszej figury, a ukryć jej minusy. Jedynie wtedy będziemy mieli pewność, że z jednej strony będziemy czuć się odpowiednio w tym co nosimy, a z drugiej będziemy w tym na pewno wspaniale prezentować się.

Z odpowiednio dopasowaną bielizną twoja kobieta może wyglądać naprawdę wspaniale!

bielizna
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każda kobieta ma okazję pochwalić się wspaniałą figurą, pewne panie borykają się z nadwagą lub niechcianymi krągłościami. Choć mówi się, że kobiety powinny być zaokrąglone w pewnych miejscach, to mimo wszystko wciąż lansuje się wizerunki chudych modelek, a w zestawieniu z nimi panie czują się zupełnie nieatrakcyjne.

Nieco bardziej puszyste dziewczyny mogą korzystnie się prezentować!

Autor: Quelle Polska sp. z o.o.
W zestawieniach najpiękniej ubranych pań to właśnie Polki uzyskują wysokie pozycje. Wiadoma sprawa: to zależy od masy czynników, panie są bardzo różne, lecz generalnie można zaryzykować twierdzenie, że sporo w owym stereotypie prawdy.

Jak dobrze się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ciuchy także mężczyznom mogą sprawić zakłopotanie. Też chcą mieć swój styl. Co istotne, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie komfortu w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak przykładowo rozmowa o pracę. Jak się wtedy ubrać?

Dlaczego warto zainwestować w modną sukienkę?

Melanż Sklep - spódnica
Źródło: www.melanzsklep.pl
Sukienki są perfekcyjne na każdą okazję, gdy ubierzemy do nich marynarkę i szpilki, zmienią nas w silne kobiety sukcesu, zaś, gdy dodamy sweterek i płaskie sandały, możemy śmiało wyskoczyć z przyjaciółką na przechadzkę po mieście.
Syndicate content