bawełna

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób się ubierać wiosną?

impreza
Koniec z szarzyzną jak też monotonią. Po długiej oraz mroźnej zimie nadszedł okres barw, które pełną parą wdarły się już do sklepów. Na półkach nie odnajdziemy już czarno-szarych swetrów oraz płaszczy.


Frapujesz się, jakie stroje będą modne wiosną? Jakie stylizacje kreować, kiedy na zewnątrz jest coraz cieplej, jednakże pogoda ciągle jest niesłychanie labilna? Wiosną najlepiej będzie kreować stylizacje warstwowe.

Jak najlepiej ubierać się letnią porą?

Wszyscy nie możemy się doczekać ciepłych dni, kiedy nareszcie można wystawić trochę ciała. W okresie letnim nasza garderoba robi się dużo lżejsza i wyjątkowo nam to pasuje. Również mężczyźni z niecierpliwością wyczekują na letnią porę, gdy ich partnerki pokazują swoje wdzięki. A czy istnieje bardziej odpowiedni strój dla kobiet niż sukienka?

Co jest dobrym rozwiązaniem na prezent dla męża czy też brata?

Bielizna damska Marion oraz Camille
Autor: Marie Jo
Źródło: Marie Jo
Mówi się, że każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać szlafrok. Jest to poniekąd wieczorowa odmiana płaszcza, jaki ukrywa niektóre części ciała i może mówić o charakterze właściciela.

Jak kupić odzież sportową?

ubrania koszykarskie
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W uprawianiu sportów najważniejszy jest zapał, smykałka a także wytrwałość. Jeśli pokonasz już owe bariery kolejną rzeczą, o jaką musisz się zatroszczyć jest wybór właściwego kostiumu.


W zależności od tego, który sport chcesz uprawiać, powinieneś dobrać troszeczkę inny, dedykowany do określonej dyscypliny ubiór.

Sukienki bawełniane na jesień, czyli niezbędne antidotum na smutek

sukienka
Autor: sugarfree.pl
Źródło: sugarfree.pl
Udowodniono naukowo, że brak światła słonecznego ujemnie wpływa na samopoczucie człowieka. Brak ciepłych promieni dokucza zwłaszcza zimą, ale jesienne dni też bywają bez słońca. Nie dziwi fakt, że ciemne chmury za oknem są przyczyną rozbicia, senności, migreny, czyli jednym wyrazem: chandry. Białogłowy dysponują całym arsenałem środków przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciw jesiennej aurze najcięższe działa.
Syndicate content