bawełna

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/schroniskorownica.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób się ubierać wiosną?

impreza
Koniec z szarzyzną jak też monotonią. Po długiej oraz mroźnej zimie nadszedł okres barw, które pełną parą wdarły się już do sklepów. Na półkach nie odnajdziemy już czarno-szarych swetrów oraz płaszczy.


Frapujesz się, jakie stroje będą modne wiosną? Jakie stylizacje kreować, kiedy na zewnątrz jest coraz cieplej, jednakże pogoda ciągle jest niesłychanie labilna? Wiosną najlepiej będzie kreować stylizacje warstwowe.

Jak najlepiej ubierać się letnią porą?

Wszyscy nie możemy się doczekać cieplejszych dni, kiedy nareszcie możemy pokazać trochę ciała. W okresie letnim nasza garderoba robi się o wiele lżejsza i wyjątkowo nam to pasuje. Też mężczyźni z niecierpliwością wyczekują na gorącą pogodę, kiedy to ich partnerki eksponują swoje kształty. A czy jest bardziej odpowiedni strój dla pań niż sukienka?

Co jest dobrym rozwiązaniem na prezent dla męża czy też brata?

Bielizna damska Marion oraz Camille
Autor: Marie Jo
Źródło: Marie Jo
Mówi się, że każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać szlafrok. Jest to poniekąd wieczorowa odmiana płaszcza, jaki ukrywa niektóre części ciała i może mówić o charakterze właściciela.

Jak kupić odzież sportową?

ubrania koszykarskie
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W uprawianiu sportów najważniejszy jest zapał, smykałka a także wytrwałość. Jeśli pokonasz już owe bariery kolejną rzeczą, o jaką musisz się zatroszczyć jest wybór właściwego kostiumu.


W zależności od tego, który sport chcesz uprawiać, powinieneś dobrać troszeczkę inny, dedykowany do określonej dyscypliny ubiór.

Sukienki bawełniane na jesień, czyli niezbędne antidotum na smutek

sukienka
Autor: sugarfree.pl
Źródło: sugarfree.pl
Potwierdzono naukowo, że brak światła słonecznego ujemnie wpływa na nastrój osobników gatunku homo sapiens. Brak ciepłych promyków dokucza szczególnie zimową porą, ale jesienne dzionki też są bez słońca. Nic dziwnego, że ciemne obłoki za oknem stają się przyczyną rozbicia, senności, bólu głowy, czyli jednym słowem: chandry. Elegantki dysponują całym arsenałem instrumentów przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciwko jesiennej aurze najcięższe kolubryny.
Syndicate content