Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako odpowiedni składnik przy tworzeniu oryginalnego stroju.

Styl miejski to złączenie specyficznej swobody z modnymi i przyciągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu można ubierać się na luzie i w sposób wygodny, a równolegle nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym fragmentem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look’u albo wprost przeciwnie, być owym ekstrawaganckim akcentem. Jak to mówią klasyka broni się sama. Typowe czółenka na niezbyt wysokim obcasie, balerinki, modne rzymianki… wszystkie owe typowe alternatywy pozwolą wygodnie spędzić na mieście nawet calutki dzień.

Czytaj dalej Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako odpowiedni składnik przy tworzeniu oryginalnego stroju.

Czym się odznaczają męskie koszule? O czym pamiętać, gdy je wybieramy? Na jakie rzeczy zwracać uwagę?

Wybór koszuli męskiej nie jest prosty, nie możemy w związku z tym polegać jedynie na wyczuciu. Męska elegancja, identycznie jak i moda dla pań, wiążę się z pewnymi regułami. Z pewnością przed kupnem koszuli należy wykonać pewien research, a jest na to kilka rad. Jednym z lepszych sposobów jest przeglądanie zdjęć modnych aktorów, światowych przywódców i dyplomatów, oni wiedzą jak się ubierać, dlatego ich wybory sprawdzą się także dla nas.

Czytaj dalej Czym się odznaczają męskie koszule? O czym pamiętać, gdy je wybieramy? Na jakie rzeczy zwracać uwagę?

Skarpety a także stopki – czyli, co bywa najwspanialsze na stopy dla chłopaków

Lubisz dużo chodzić? A może sport to twoja osobista życie? Masz dosyć zdzierających się, oraz przez to denerwujących Ciebie skarpet? A być może uwielbiasz barwy, ale wszędzie gdzie spoglądasz skarpetki i stopki bywają białe albo czarne – okazjonalnie tylko w malutki wzorek? Zajrzyj na internet, aby odnaleźć najwspanialsze dla siebie pokrycia stóp!

Czytaj dalej Skarpety a także stopki – czyli, co bywa najwspanialsze na stopy dla chłopaków