Złoto czy srebro? Jakie precjoza warto wybrać na podarek?

Okazji do wręczania podarunków w ciągu roku jest wiele. Poszukiwania prezentów niestety są problematyczne i czasochłonne. Sprawdzonym pomysłem na podarek dla damy jest biżuteria.

staniki

Autor: Jas Man
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet wymagającym kobietom. Jakiego rodzaju dodatki dla bliskiej osoby wskazane jest zakupić? Zrobione ze złota, czy może srebra? Wybór odpowiednich dodatków biżuteryjnych uzależniony jest z pewnością od stylu, który preferuje dana dama. Poszukiwania perfekcyjnej biżuterii na prezent zacznijmy od przeanalizowania preferencji ubraniowych osoby, którą chcemy obdarować.

Publikacja, którą w tym momencie czytasz to wspaniałe źródło (www.angelka.pl/fotografia-dziecieca/) informacji, jednak jeżeli szukasz analogicznych danych, to kliknij tutaj.

Warto także obserwować, jaki typ biżuterii nosi zazwyczaj. Bardzo dobrym krokiem jest też wtrącenie w trakcie rozmowy w sprytny sposób, który typ biżuterii najbardziej lubi. Takie delikatne podpytanie pomoże nam poznać jej marzenia oraz preferencje biżuteryjne . Następnym sposobem na dobranie precjozów jest rodzaj urody danej osoby. Kierując się podstawową kolorystyczną analizą możemy określić, jaki typ urody ma dana osoba. Dzięki takiej wiedzy dużo łatwiej będzie nam podjąć istotną decyzję, czy kupujemy biżuterię srebrną, czy złotą. Chłodne kolory cery cudownie komponują się srebrną biżuterią i białym złotem. Ciepłe kolory cery albo oliwkowa skóra prezentuje się doskonale w biżuterii złotej a także mosiądzu.

Nabywając biżuterię na prezent kierujemy się również budżetem określonym na ów cel. Nie da się ukryć, iż złoto jest bardziej drogie, niż dodatki wykonane ze srebra.

Należy podkreślić, że złota biżuteria zachowuje o wiele dłużej ładny wygląd. Wybierając srebrny łańcuszek na podarunek zawsze zwracajmy uwagę na jej próbę.

Rzeczywiście zajmuje Cię rozpatrywana kwestia? Skoro tak, to oprócz tego zobacz treść na stronie, którą przeczytasz na podobnym portalu.

Biżuteria bez próby powinna wzbudzić podejrzenia. Może być, że nie jest wykonana z kruszców szlachetnych.