Wzory na sukience – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić albo nie, ale trzeba przyznać, że wyglądają fantastycznie.

Zwykła, prosta sukienka (sukienki XXL – sklep internetowy) całkowicie zmienia swój charakter właśnie dzięki nadrukowi. Takie sukienki rewelacyjnie nadają się dla pań, które pragną zatuszować defekty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz tylko do sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości sylwetki.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze piaskowym. Kiedy sukienka jest idealnie dobrana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się tu nic schować. Gładki, niezróżnicowany wyrób tkacki będzie bezwzględny dla nas. Co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na ukrycie niektórych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że nieprosto jest odkleić wzrok – wypróbuj tani optyk we Wrocławiu -> fabrykaoptyka.pl/ – od takich sukienek, prawda?Ubierając sukienkę z nadrukiem należy pamiętać, ażeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwsze skrzypce, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie zakładajmy zanadto dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okazję. Jeśli wieczór czy dzień zapowiada się zimniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter także będą w pościągliwych, jednorodnych kolorach.