wybór strojów na studniówkę

Dzisiaj dobór garderoby na studniówkę jest ogromny. Jest możliwość wybrać spośród wielu krojów, trendów i barw.
Jakkolwiek czarny pozostaje najbardziej popularnym odcieniem garderoby na bale maturalne, to zupełnie nie oznacza, że musimy się ograniczać tylko do niej.

Wprost przeciwnie, pięknie wyglądają sukienki studniówkowe w tonach lazurowego, czerwonego. Oba szykowne i kobiece podkreślą delikatną, dziewczęcą urodę. Jednakowo modne są jednak jeszcze mniej zrozumiałe odcienie, a zróżnicowanie, z jakiego możemy wybrać, jest rzeczywiście ogromny. Sukienki studniówkowe zdołają być również złociste, w odcieniu zieloności, łososiowym różu, a nawet fioletowe. Doskonała mała czarna także będzie doskonałym wyborem. Jeżeli zostaniemy przy jej flagowej edycji kolorystycznej i zdecydujemy się na klasyczny krój, to taka suknia (sprawdź: salon sukien ślubnych warszawa) będzie mogła nam służyć również na różne okazje.
sukienki studniowkowe
Kolekcja kominów Joannahorodyńskagatta

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
W trakcie poszukiwań odpowiedniej kreacji na zabawę studniówkową pod uwagę trzeba wziąć przede wszystkim model sylwetki. Najlepszym wyborem dla dziewczyn o sylwetce gruszki będzie sukienka z rozkloszowaną spódnicą i dopasowaną górą. Dobrze, jeśli ma pas, który zezwoli podkreślić małą talię. W wypadku bardzo szczupłych sylwetek, sprawdzi się sukienka warstwowa. Krój z falbankami doda figurze chłopczycy kobiecości. Zaś nastolatkom o sylwetce klepsydry poleca się wybierać dopasowane modele sukni, jakie podkreślają świetne proporcje sylwetki

Tymczasem bez względu na fason, czy kolor, priorytetem jednakże jest to, ażeby wybrać sukienkę, w której czujemy się komfortowo, jesteśmy sobą i wygodnie przetrwamy szaleństwo nawet do rana.