Własności zdrowotne bursztynu: na gościec, astmę, nadciśnienie, migreny

Czy jantar rzeczywiście ma przymioty uzdrawiające? Medycyna naturalna dawno doceniła uzdrawiające własności kamienia nazywanego kiedyś złotem Północy.

bransoletki z bursztynu

Autor: CALZEDONIA
Źródło: CALZEDONIA
Zaleca zatem nalewkę bursztynową, wkładanie bransoletki z bursztynu albo aplikowanie kosmetyków z niego wytworzonych. Bursztyn wspiera kurację astmy i reumatyzmu, obniża ciśnienie oraz przyspiesza gojenie ran.
rower

Autor: Federation European Cyclists'
Źródło: http://www.flickr.com
Określenie bursztyn wywodzi się z języka niemieckiego. Boernstein to gorejący kamień.

To super, że chcesz uzyskać więcej danych na to zagadnienie. Wtedy przejdź do tekstu (http://13tattoo.pl/), a dowiesz się różnych wiadomości i zdobędziesz wiedzę na mnóstwo tematów.

Słowianie mienili go jantarem. Od stuleci urzekał tym, że przypalany emitował intensywny zapach, łatwo się kruszył, był ciepły w dotyku i, jak żaden kamień, można go było naelektryzować. W dawnej medycynie zalecano, ażeby sproszkowany jantar wkładać pod pościel, dlatego że leczył bezsenność. Mikstury z niego przyśpieszały podobno gojenie ran i koiły nerwy. Według Encyklopedii Brytyjskiej, bursztyn to jeden z lepszych specyfików na dolegliwości reumatyczne oraz astmatyczne. Bursztyn nadal stanowi tajemnicę dla naukowców, choć wiele mówią o jego niezwykłej, energetycznej właściwości. Mimo licznych badań nie zdefiniowano jednak, na czym ona dokładnie ma polegać. Specjaliści od medycyny naturalnej sądzą np., iż każdego z nas okrywa pole elektromagnetyczne. Na skutek stresu albo choroby pojawia się w nim nadmiar dodatnich ładunków.

Tymczasem nasze ciało funkcjonuje prawidłowo, kiedy pomiędzy ładunkami dodatnimi i ujemnymi zachodzi równowaga. To właśnie dzięki bursztynowi, który wytwarza przyjazne nam ładunki ujemne, możemy ją uzyskać.

Jeżeli jesteś zdania, że omawiany artykuł okazał się być godny Twojego zainteresowania, to niewątpliwie warto zobaczyć ponadto (https://czarmed.pl/category/laryngoskopy) inne tego typu teksty!

Zyskownie na nasze zdrowie oddziaływa jednak bursztyn nieszlifowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*