Wietnam na ostatnią chwilę lub wycieczka do Japonii – gdzie można się wybrać w te wakacje?

http://www.eccotravel.eu/japonia/ Kiedy chcielibyśmy wybrać się do Wietnamu powinniśmy pomyśleć o podróży z biurem podróży. Dobrze sprawdzić oferty biur podróży. Na bank znajdziemy pośród nich ofertę podróży właśnie do Wietnamu. Jak łatwo się domyśleć egzotyka tego typu wycieczki sprawia, że nie jest ona najtańsza. Ale nie powinniśmy się martwić, musimy być czujni, a takiej sytuacji na pewno trafi się nam jakiś Wietnam last minute. Oczywiście nie wszystkim będzie odpowiadał taki kierunek. Zbyt mitów poznaliśmy w Polsce na temat Wietnamu. A może właśnie owe przedziwne historie mogą być powodem do tego, żeby wyruszyć do Wietnamu i dowiedzieć jak jest tam faktycznie. Powinniśmy jednak na swoją pierwszą podróż do tego kraju polecieć z biurem podróży, bo wtedy mamy pewność, że wszystko będzie we właściwy sposób ogarnięte.

wycieczka

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com

Jasne jest, że możemy próbować na własną rękę podróżować do Wietnamu. Ale to dobra opcja dla osób, które często podróżują po różnych kontynentach. Ale, jeżeli jesteśmy nowicjuszami, to najlepiej by fachowcy zabrali się za organizację wszystkiego, a my będziemy cieszyć z poznawania Wietnamu takim, jakim jest on naprawdę (pomyśl o wakacjach). Podczas wyprawy last minute do Wietnamu damy radę odsunąć się od naszych codziennych kłopotów, będziemy chłonąć każdym porem skóry, to wszystko, co dostrzeżemy. Bo Wietnam na pewno pozytywnie nas zaskoczy i będziemy chcieli do niego wracać.

Wycieczka do Japonii

Jeżeli chcielibyśmy wyruszyć do całkiem innego świata. To właściwym kierunkiem na wycieczkę na sto procent będzie Japonia. Całkiem inna kultura, zupełnie inna tradycja i jak wiadomo – całkiem inaczej wyglądający ludzie i natura. Tego typu wycieczka do Japonii, to zatopienie się w całkiem innym świecie . Powinniśmy szukać w jakimś biurze podróży opcji dotyczącej podróży do Japonii.

Na sto procent nie pożałujemy ani jednej złotówki wydanej na taką wycieczkę. Japonia jest zachwycająca pod każdym względem. Trzeba jedynie pamiętać żeby szanować tradycję osób tam żyjących. Musimy też nie zapominać, że i tam mimo tak mocnych tradycji zdarzają się miejsca, gdzie nie tylko turyści, ale i rodowici mieszkańcy nie chcą się zapuszczać.