Wciąż nie masz planów na urlop? Zarezerwuj ferie na Sri Lance lub w Tajlandii, a przeżyjesz niezapomniane chwile!

Śnisz o zagranicznej eskapadzie? Z pewnością jest to łatwiejsze niż sądzisz, ponieważ agencje turystyczne posiadają propozycje dla przeróżnych konsumentów. Co poniektóre z nich są przygotowane z myślą o osobach, które chcą się zrelaksować i planują cały urlop przeżyć w hotelu.

Jednakże za każdym razem, jeśli gdzieś wyjeżdżamy, trzeba zobaczyć miejscówki najbardziej rozpoznawalne i najpiękniejsze w danym państwie.

Jeżeli w głowie nam jedynie odpoczywanie przy hotelowym basenie to można wybrać jedną z tańszych ofert do miast, które są popularne. Aczkolwiek, gdy śnimy o tym, by zobaczyć trochę świata, zaznajomić się z odmienną cywilizację to należałoby odwiedzić jedno z bardziej egzotycznych państw. Strzałem w dziesiątkę dla miłośników ładnej pogody i wyśmienitego jedzenia może okazać się Sri Lanka, państwo położone w Azji Południowej. O ile wybierzemy właśnie ten kierunek na nasz wyjazd to możemy być pewni, że dostrzeżemy cudowne plantacje herbaty, będziemy dali rade pójść na przejażdżkę słoniem po zagadkowym safari. Zobacz koniecznie: sri lanka z niemiec Apollo Tour.

Następnym plusem podróży w ten rejon świata będzie poznanie innych rytuałów aniżeli w Polsce.

Tajlandia

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Kraj jakim jest Sri Lanka ma uczciwych i uśmiechniętych mieszkańców, a to oczywiście sprawi, że przez cały wyjazd będziemy się uśmiechać. Popularniejsze w Polsce są z kolei wakacje Tajlandia, w tym przypadku nie powinniśmy się martwić, iż nie znajdziemy jakiejkolwiek interesującej propozycji z biura podróży. Na pewno takie wczasy będą kosztowniejsze, aniżeli te w najbardziej znanych Polakom państwach. Warto jednakże cały rok odkładać finanse, by w czasie urlopu można było jechać na wakacje, np Tajlandia. Gdy wybierzemy ten kraj jako nasz cel, warto zapoznać się z najciekawszymi zabytkami, bowiem na miejscu nie będziemy się mogli uradzić w które miejsce jechać. W szczególności nie można nie odwiedzić stolicy Tajlandii, to znaczy Bangkoku. W tym rozległym mieście będziemy mogli zauważyć prawdziwe perełki architektoniczne na przodzie ze Świątynią Odpoczywającego Budy, innymi słowy Wat Pho i Wielkim Pałacem. Po czynnej części naszego wolnego możemy mieć gwarancję, że czas przeznaczony na odsapnięcie spędzimy tak fascynująco jak nigdzie indziej. Możemy mieć pewność, że będzie w tym miejscu o wiele mniej ludzi, a co za tym idzie będziemy mieli na zachwycających i piaszczystych plażach sporo miejsca dla siebie. Wejdź tu: tajlandia z niemiec z Apollo Tour.

Jeśli nadal nie masz planów na wakacje, to już w tym momencie zdecyduj się na wyprawę swojego życia do najpiękniejszych zakątków świata jakimi są Sri Lanka lub Tajlandia. Warto zobaczyć oba te kraje, w związku z czym nie trzeba się obawiać o pomysł na następny urlop.