W jaki sposób się ubierać wiosną?

Koniec z szarością oraz monotonią. Po długiej a także surowej zimie nadszedł okres Kolorów, jakie pełną parą wdarły się już do sklepów. Na półkach nie odkryjemy już czarno-szarych sweterków i płaszczy.
Zastanawiasz się, które ubiory są modne wiosną? Jakie stylizacje kreować, kiedy na zewnątrz robi się coraz cieplej, lecz pogoda wciąż jest bardzo labilna? Wiosną najodpowiedniej będzie kreować stylizacje warstwowe.

dzianiny futerkowe

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com
impreza
Nie martw się, że przez to nie będziesz wyglądać stylowo. Zobacz nasze pomysły na wiosenne stylizacje.

koszula

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że na wiosnę najtrudniej się stosownie i stylowo ubrać. Przede wszystkim częstokroć pogoda płata figle oraz jest niesamowicie labilna. Dokładnie dlatego zawsze warto kreować warstwowe stylizacje, dzięki jakim nie zmarzniemy, lecz i nie przegrzejemy się w razie gwałtownej zmiany aury. Nawet warstwowe stylizacje mogą wyglądać modnie. Przede wszystkim wskazane jest łączyć typowo wiosenne elementy garderoby z… jesiennymi! Na wiosnę postaw na lekkie suknie w kwiatowe wzorki, jakie są hitem sezonu a także dobieraj do nich stylowe płaszcze czy też casualowe parki. Miks stylów i materiałów: len, dzianiny futerkowe wyjdzie ci na dobre. Wybieraj jasne kolory odzień a także akcentuj stylizacje wyrazistymi akcentami, przykładowo neonową spódnicą bądź płaszczem w kwiecia. W sieciówkach znajdziesz morze doskonałych ubrań na wiosnę.

Baw się modą, albowiem właśnie nadszedł na to odpowiedni czas! W chmurny dzień zawalcz z pogodą kolorem i nie daj się! Barwna marynarka (eleganckie żakiety damskie) albo żakiet w duecie z stosownymi dodatkami nie tylko ożywią chociażby najzwyklejszy look, ale również sprawią, iż nikt nie przejdzie niedaleko Ciebie obojętnie!