W jaki sposób się przygotować na randkę?

Randka, pierwsza czy też druga, zawsze jest ważnym wydarzeniem w życiu kobiety.
Każda dama, niezależnie od stażu znajomości pragnie zdumieć lubego i wyglądać olśniewająco w trakcie schadzki.

nike

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Do wszelkiej randki trzeba się więc stosownie przyszykować. Wieczór ją poprzedzający powinniśmy spędzić miło, odprężając się. Pomoże to nam uspokoić emocje a także pozytywnie nastroić się na oczekujące nas spotkanie. Rekomendowany jest wieczór kinematograficzny z ukochaną komedią, także romantyczną. Po przyjemnym wieczorze przychodzi nowy dzień, a szczegółowiej, dzień spotkania z ukochanym. Przede wszystkim naturalność. Wybierzmy strój, w jakim czujemy się dobrze, nie odziewajmy niczego nowiutkiego. Zdecydujmy się na sprawdzone ciuchy, w których wyglądamy najlepiej. Doskonale sprawdzi się prosta kiecka z żakietem bądź ciemne spodnie oraz stylowa bluzka, zestawiona ze sweterkiem. Sexi sukienki doskonale sprawdzą się na randkę. Strój wzbogaćmy również o stosowne dodatki: elegancką biżuterię i praktyczną torebeczkę, pasującą do resztę. Make-up również musi być zwyczajny. Zamiast koralowych ust wybierzmy lekki błyszczyk, który kusząco zwiększy usta. Zrezygnujmy z wymyślnych upięć na rzecz luźnych koczków bądź końskich ogonów. Powinniśmy pomyśleć również o rozpuszczonych włosach.
Ukochany na pewno będzie zachwycony. Gdy mamy już ustalone, co ubierzemy na schadzkę, możemy przejść do następnej części przygotowań. Wspomniany przedtem filmowy wieczór warto poprzedzić też domowym SPA. Przyda się dobry peeling całego ciała.

Potem przychodzi czas na odprężającą kąpiel z domieszką aromatycznych olejków czy też relaksujący prysznic. Po tych zabiegach trzeba postawić na nawilżanie.

Kliknij na odnośnik koszulki z własnym nadrukiem, on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zafascynował. Zobacz tekst, posiadający ciekawe dane.

Tu dobrze sprawdzą się wszelkiego rodzaju balsamy i musy do ciała.