W co się przyodziać, aby wyglądać smuklej?

Nie zdążyłaś stracić zbędnych kilogramów przed wczasami? Nie martw się. Mamy dla ciebie wskazówki, dzięki jakim można wyglądać szczuplej.
Wystarczy zastosować nieco prostych sztuczek doskonale znanych stylistkom.

Popatrz na wybiegi mody – pomimo, iż modelki są niezwykle filigranowe, z łatwością zdołamy uchwycić triki, jakie mają je bardziej wyszczuplić. Te metody możesz zastosować także ty. Wbicie się w odzienie o rozmiar za malutkie, jest w stanie pogrubić nawet dość smukłą kobietę. Tłuszcz „wylewający się” nad pasem spodni, fałdki dostrzegalne pod opiętym t-shirtem, brzuszek podkreślony dzięki zbyt wąskiej sukience – tego wszystkiego możemy ustrzec się, odziewając trafnie dobrany kostium. Tyczy się to także odzieży spodniej – wrzynające się w skórę ramiączka stanika bądź stringi wyglądają koszmarnie. Pamiętaj, że jeśli ubranie jest przyciasne, robisz wrażenie jakbyś właśnie utyła, a ubrania przestały pasować. Na odwrót – odzienia o rozmiar za duże sugerują, iż właśnie wyszczuplałaś.
Wesele

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
artykuły

Autor: Clearly_Ambiguous
Wyrzuć workowate odzienie.

Nasz tekst wydał Ci się ciekawy? Masz ochotę na następne posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj zawieszki literki w podany link.

Identycznie marnym pomysłem będzie zakładanie ubranek rozmiarów namiotu w nadziei, iż wszystko „przykryją”. Nie będziesz w nich wyglądać szczupło. Worki są dobre na kartofle, kobiety – bez względu na to jak dużo ważą – wymagają kobiecych kostiumów. Stosownie dobrany rozmiar to trop do powodzenia. W sklepach dla pulchnych dam kupimy nawet t shirts 3xl.

Okrycie musi być tak swobodne, ażeby nie wpijało się w ciało oraz nie opinało na fałdach, jednakże na tyle dopasowane, aby uwydatniało kobiecość kształtów. Dlatego że kobiece kształty – to z pewnością krągłe kształty.