Ubranie dużo opowiada o człowieku

Nasz sposób ubierania wiele o nas opowiada

Powiada się, że wystarczy jedno spojrzenie na obcą osobę, a jesteśmy w stanie powiedzieć o niej niesamowicie dużo. Dużo o nas świadczy już samodzielny nasz styl ubierania, to jakie mamy bluzki, buty, i jakiego rodzaju dodatki posiadamy. Są osoby, które ciągle ubierają się na sportowo, a są takie, które w każdej sytuacji postawią na szyk oraz elegancję.

półka z ciuchami

Źródło: http://www.flickr.com
Odzież na którą się decydujemy, powinna być do nas idealnie dobrana pod względem rozmiaru, tak by nie okazała się ani za spora, ani za mała. Co więcej powinna też zaznaczać nasze plusy, a zakrywać wady naszego ciała, co będzie dobrze wpływało na nasze samopoczucie. Tymczasem jeśli chcemy nabyć nowe obuwie, to musimy nie tylko patrzeć na to, żeby było w odpowiednim rozmiarze, ale też aby pasowało kolorem oraz wyglądem, do dalszego stroju. Przez to, całość będzie się prezentowała niesamowicie, a co więcej inne osoby będą dostrzegały, że mamy ulubiony styl, w którym najlepiej się czujemy. Przykładowe inspiracje w tym miejscu – eleganckie garsonki i kostiumy.

sklep z ciuchami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatki potrafią przemienić każdy strój

Jeżeli nie pragniemy, aby nasz strój okazał się mdły oraz bez wyrazu, to warto zadbać o odpowiednio dopasowane dodatki. Panowie mają szansę się skoncentrować na paskach do spodni, na zegarkach czy spinkach do koszul, panie natomiast powinny włożyć sporą uwagę do torebek, biżuterii, jak i także pasków albo apaszek, które są w stanie przemienić każdą stylizację. Tak naprawdę w stroju najważniejsze są właśnie te dodatkowe elementy, bo to za ich sprawą, może się okazać, że dwa identyczne zestawienia ubrań, będą się przedstawiały zupełnie inaczej, właśnie ze względu na dodatkowe akcesoria, które do nich dopasujemy (przykłady: apaszki oraz szaliki).

Mamy szansę wzorować się na innych

Jeżeli nie posiadamy pomysłu jak ma prezentować się nasz styl, to warto spojrzeć na to, jak ubierają się inni i to nie tylko ludzie ze świata mody i filmu.

Opisywany wątek okazał się dla Ciebie fascynujący? To przekonaj się sam (http://dortex.pl/zamow-kurierem-odziez-uzywana/), że odmienne witryny także zawierają pokrewne informacje, które wciągną Cię totalnie.

Dodatkowo jeżeli będziemy dokładnie śledzić najnowsze wieści ze świata mody, to może się okazać, że bez problemu wybierzemy coś dla siebie, co wspaniale zaznaczy nasz charakter i będzie odpowiadało naszym wymaganiom. Czasem warto podpatrzeć stylizacje u innych osób, a następnie przemienić je w taki sposób, aby idealnie pasowały naszym potrzebom i oczekiwaniom.