Ubrania, które prawdziwy mężczyzna musi mieć w swojej garderobie

Elegancja bywa kwestią pieniążków, lecz portfel nie jest tutaj najistotniejszym wyznacznikiem. Głównie liczy się klasa oraz należycie dobranie odzienia do sytuacji.
Istnieje parę ciuchów, jakie pomogą wybrnąć z wszelkiej modowej opresji.

białe koszule męskie

Źródło: www.morguefile.com
Muszą się one znaleźć w garderobie każdego osobnika płci męskiej. Garnitur jest to uniform nowoczesnego mężczyzny. Powinniśmy mieć w szafie choćby jeden – jeżeli możemy sobie pozwolić tylko na jeden gajer – wybierzmy ciemnogranatowy. Może służyć on nam jako garnitur do pracy oraz powszedni, a na dodatek w wieczorowym oświetleniu granatowy wygląda na ciemniejszy, pasuje czyli na najbardziej stylowe wyjścia. Garnitur zawsze dopasowujemy do sylwetki. Jeśli mamy mieć w szafie tylko jeden, neutralny będzie garnitur jednorzędowy. Taki gajer wysmukla figurę natomiast długością nogawek możemy też optycznie troszkę „urosnąć”.
Bez białej koszuli zwyczajnie nie można dziś funkcjonować. Jest ona równocześnie elegancka jak również twarzowa. Istotne, aby białe koszule męskie uszyte były z dobrej jakości tkaniny, nieprzezroczystej oraz najlepiej ze stuprocentowej bawełny. Jeżeli posiadamy jedynie jedną stylową koszulę, wygodniej, aby posiadała rękawy (zobacz bluzki krótki rękaw) zapinane na guziczki. Warto jednak mieć w szafie także jedną koszulę zapinaną na spinki. One nigdy nie wyjdą z mody, przydają całości dobrego smaku jak też akcentują osobowość.

Mankiety nie powinny wystawać na więcej aniżeli centymentr za rękaw marynarki. Kołnierzyk – jego wielkość i szerokość – dopasowuje się do kształtu szyi. Figurę łatwiej będzie wyprofilować szyjąc koszulę na miarę u krawca.