Triki za pomocą których możemy „oszukać” innych i zredukować, przynajmniej optycznie, kilka kilogramów – najlepsza odzież dla puszystych

Odchudzanie to duże wyzwanie, zwłaszcza dla tych, którzy już od dawna zajmują się zrzucaniem niechcianych kilogramów. Jeśli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z odchudzaniem powinniśmy wiedzieć, że istnieje parę trików, za pomocą których można „oszukać” innych i zredukować, chociażby optycznie, kilka kilogramów.

kobieta

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z możliwości jest dobrze dobrana odzież dla puszystych Poznań. Nie tylko osoby znające się na modzie mają świadomość, że odpowiednio dobrane rzeczy, mogą wyraźnie odmienić nasz wygląd. Chodzi oczywiście o takie dobranie ubrań, za pomocą, których będziemy mogli ukryć to co musimy ukryć, a podkreśl wszystkie atuty – a takie ma każdy, również osoba z nadmierną wagą. Trzeba jedynie je dostrzec i odpowiednio podkreślić.

W przypadku dobrze dobranych ubrań dla osób otyłych istotny jest przede wszystkim odpowiedni krój, jak również kolorystyka. Wiadomo na przykład, że ciemne barwy optycznie „odchudzają”, podobnie jak rzeczy w pionowe pasy, które bardziej wysmuklają sylwetkę. Ale niemałe znaczenie ma w tym przypadku również tkanina (sprawdź również: włókniny igłowane ocieplające) – ciężkie i grube materiały dodatkowo podkreślą naszą nadwagę. Delikatny atłas czy dodatki z weluru dadzą odmienny rezultat. Osoby otyłe powinny także zdecydować się na odpowiednio skonstruowaną dla nich bieliznę, pozwalającą ukryć nadmiar tłuszczu. Jest to zazwyczaj bielizna równocześnie modelująca figurę, dzięki czemu można optycznie zmienić wygląd. Nie sądźmy, że skoro bielizny nie widać, nie powinna mieć pierwszorzędnego znaczenia. Właściwie skrojona i dopasowana bielizna potrafi zdziałać cuda, zanim uzyskamy ten sam efekt z udziałem innych metod odchudzania (kliknij i zobacz).

mężczyzna

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz wyszczuplającej odzieży warto zdecydować się również na „odchudzającą” stylizację, jeżeli chodzi o ciało, czy włosy. Dobrze dobrana fryzura może wyraźnie uatrakcyjnić nasz wygląd, stąd też warto postarać się o wizytę w naprawdę fachowym salonie fryzjerskim. Warto również odwiedzać co jakiś czas ośrodki odnowy biologicznej – Spa, kosmetyczka i masażyści, również się przydadzą w czasie naszej terapii odchudzającej. Warto wykorzystywać jak najwięcej różnych rozwiązań, które pozwolą optycznie zrzucić nadprogramowe kilogramy.