Trampki jako praktyczne obuwie

W obecnych czasach tenisówki to nie tylko obuwie szkolne, to wielofunkcyjne obuwie, jakie bardzo dobrze wpisuje się w wiele stylizacji i pasują do różnorodnych charakterów ubierania.

kobieta w koszulce nocnej na łóżku

Autor: Danni Angel
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy przeżywają prawdziwy renesans ukazując się nawet na wybiegach największych światowych projektantów.
Trampki, jednakowo jak praktyczne sandały to buty, które wyznaczają przymusowy element każdej szafy wiosną i latem. Wyśmienicie sprawdzą się na urlopach, bowiem można założyć je również do szortów, jak i spódnicy, czy zwiewnej sukni. Trampki będą prezentować się świetnie w zestawach sportowych, na co dzień, a również szykownych. Są ogromnie wygodne i właśnie dlatego mają tak wielu zwolenników. Modne są modele jednakowe kolorystycznie na czarnej, albo białej podeszwie. Nie brak jednak również takich z fantastycznymi wzorami, a nawet haftowane. Tenisówki slip-on to autentyczny przebój minionych kilku sezonów.

Interesujesz się tym działem? Przeczytaj więc dalej (http://www.skalnik.pl/gosystem) o tym wątku w następnym artykule, który dla Ciebie stworzyliśmy. Myślimy, że Ci się podoba.

Z powodzeniem sięgać po nie mogą zarówno kobiety, jak i faceci. Slip-ony to obuwie nie tylko komfortowe, lecz również bardzo uniwersalne. Pasują zarówno do stylowych stylizacji, jak i ubiorów bardziej casualowych, czy sportowych. Zakładają je panowie i kobiety do przeróżnych stylizacji.

bambusowe pieluszki

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Trampki za kostkę dzisiaj noszą wszyscy, to wyznacznik miejskiego stylu, scalania ze sobą nieoczywistych składników garderoby.

Pamiętajmy jednak, że to buty za kostkę z racji swojej budowy będą jednym z podstawowych akcentów takiej stylizacji. W związku z tym nie przesadzajmy z kolorem, lub też krojem sukienki. Świetnie sprawdzą się także w połączeniu z krótkimi spodenkami.