Szybkie sposoby na idealną garderobę

prezentujemy parę zasad, dzięki jakim nauczysz się planować swoje zakupy, stylizacje jak też stworzysz idealną garderobę nie rujnując swojego portfela.
Na początek weź sobie wolne oraz cały dzień przeznacz na porządki w garderobie.

Posegreguj ubrania na te, w jakich chodzisz na co dzień i takie, jakich powiedzmy sobie bez ogródek, nie włożysz już przenigdy. Nie oszukuj się, iż może jeszcze kiedyś nadejdzie na nie czas. Nie wahaj się i pozbądź się ich. Pozbądź się też wszystkiego, co defektowe.

Jeżeli czujesz, że niniejsza notka może być według Ciebie niewystarczająca, to zamieszczony tu materiał zapewne Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i sprawdź!

Jeśli nie zaszyłaś dziurki od kilku miesięcy, albo zrób to bezzwłocznie, albo po prostu wyrzuć ją. Spróbuj ocalić co się da: odnów zmechacone swetry a także szale. Użyj do tego celu tak zwanej golarki do odzień, nada się również zwyczajna maszynka do golenia, ale powinnaś obchodzić się z nią nadzwyczaj delikatnie – w przeciwnym razie podziurawisz sobie odzienia. Wszystko wyprasuj po czym poukładaj tematycznie i kolorystycznie w szafie.

sukces

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pozbędziesz się niepotrzebnych ubrań, czas na planowanie. Przejrzyj ukochane strony w sieci a także gazety. Kiedy coś konkretnego wpadnie Ci w oko, czy zareagujesz „w taki sposób pragnę wyglądać” na widok pewnej stylizacji, wytnij fotografię po czym wklej do zwyczajnego kajetu czy na dużą planszę. Zbieraj inspiracje powoli, po pewnym okresie przejrzyj zdjęcia i wyciągnij z nich wspólny mianownik. To pomoże Ci określić własny styl.

Nie wyrzuć ich, kiedy zgromadzisz elementy nawiązujące do wyciętych wycinków, będziesz podglądać połączenia barw, faktur oraz fasonów oglądając okrycia, sukienki i bluzki. Wybierz paletę kolorystyczną. Weź pod uwagę w których kolorach ładnie wyglądasz.