Szlafroki męskie – przeznaczone dla tych mniejszych, oraz tych większych

Jak to dobrze wiemy ubrań nigdy dosyć, dlatego właśnie co roku, co każdy sezon, pokazują się całkiem nowe trendy i co jakiś czas obmyślane są coraz to bardziej nowe rodzaje okryć.

Jak by jednak nie było, zdecydowanie większą różnorodność ubrań posiadają kobiety. Podczas, gdy u mężczyzn występuje jakiejś rzeczy jeden rodzaj – tak jak w ciekawiących nasze osoby dziś szlafrokach – u dziewczyn istnieje ich kilka odmian o różnych nazwach. Czy to znaczy, że ubrania męskie – w naszym przypadku szlafroki – są w jakiś sposób gorsze?

akt - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
oświetlenie led

Autor: Solarbotics
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma w głowie całkiem inny rodzaj męskości – to dlatego coraz bardziej poszerzają się trendy męskie i to w coraz to bardziej nieoczekiwanej strony. Jednak wielu nadal posiada bardzo podobną koncepcję, która to nadal dominuje pośród spoglądających.

Czekasz na kolejny post? Pragnę powiadomić Cię, że moja strona (http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-szlafroki-c-67_68.html) jest już dostępna. Więc zapraszam do lektury.

A więc facet powinien być „męski” – silny, bardzo dobrze zbudowany no i tak naprawdę rodzaj ubrań jaki nosi powinien być bardziej minimalistyczny, a więc zero niepotrzebnych ozdóbek, czy po wstawianych kolorów. To właśnie z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania typowo męskie stoją trochę z tyłu za kobiecymi – co więcej sporej większości w ogóle to nie przeszkadza. Biorąc tak naprawdę dla przykładu wspomniany wcześniej szlafrok męski, mamy możliwość się przekonać, że mimo iż „szlafrok to tylko szlafrok”, no to w niczym nie ustępuje tym kobiecym. Damskie szlafroki są zwykle wykonywane z dokładnie tych samych materiałów co męskie – posiadają jednakże bogatsze wzornictwo i kolory. Z drugiej strony, mimo tego, męskie szlafroki zupełnie niczym im nie ustępują.

Z jakiego powodu? Ponieważ dobrze dobrany może pokazać mężczyznę z tej dobrej strony, uwidaczniając własnie jego wspomnianą „męskość”, którą to każdy z nich – nawet jeśli lubi mocniej fantazyjne rzeczy – bardzo pragnie ukazać.