Szlafroki męskie - przeznaczone dla tych mniejszych, oraz tych większych

Jak to dobrze wiemy ubrań nigdy dosyć, dlatego właśnie co roku, co każdy sezon, pokazują się całkiem nowe trendy i co jakiś czas obmyślane są coraz to bardziej nowe rodzaje okryć.
Jak by jednak nie było, zdecydowanie większą różnorodność ubrań posiadają kobiety. Podczas, gdy u mężczyzn występuje jakiejś rzeczy jeden rodzaj - tak jak w ciekawiących nasze osoby dziś szlafrokach - u dziewczyn istnieje ich kilka odmian o różnych nazwach. Czy to znaczy, że ubrania męskie - w naszym przypadku szlafroki - są w jakiś sposób gorsze?


akt - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com


oświetlenie led
Autor: Solarbotics
Źródło: http://www.flickr.com


Każdy z nas ma w głowie całkiem inny rodzaj męskości - to dlatego coraz bardziej poszerzają się trendy męskie i to w coraz to bardziej nieoczekiwanej strony. Jednak wielu nadal posiada bardzo podobną koncepcję, która to nadal dominuje pośród spoglądających. A więc facet powinien być "męski" - silny, bardzo dobrze zbudowany no i tak naprawdę rodzaj ubrań jaki nosi powinien być bardziej minimalistyczny, a więc zero niepotrzebnych ozdóbek, czy po wstawianych kolorów. To właśnie z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania typowo męskie stoją trochę z tyłu za kobiecymi - co więcej sporej większości w ogóle to nie przeszkadza. Biorąc tak naprawdę dla przykładu wspomniany wcześniej szlafrok męski, mamy możliwość się przekonać, że mimo iż "szlafrok to tylko szlafrok", no to w niczym nie ustępuje tym kobiecym. Damskie szlafroki są zwykle wykonywane z dokładnie tych samych materiałów co męskie - posiadają jednakże bogatsze wzornictwo i kolory. Z drugiej strony, mimo tego, męskie szlafroki zupełnie niczym im nie ustępują.
Z jakiego powodu? Ponieważ dobrze dobrany może pokazać mężczyznę z tej dobrej strony, uwidaczniając własnie jego wspomnianą "męskość", którą to każdy z nich - nawet jeśli lubi mocniej fantazyjne rzeczy - bardzo pragnie ukazać.