Sukienki bawełniane na jesień, czyli skuteczne antidotum na smutek

Potwierdzono naukowo, że brak blasku słonecznego negatywnie wpływa na nastrój istoty ludzkiej. Brak ciepłych promieni dokucza zwłaszcza zimową porą, ale jesienne dzionki też są bez słońca. Nic dziwnego, że ciemne chmury za oknem stają się przyczyną rozbicia, senności, bólu głowy, czyli jednym słowem: przygnębienia. Niewiasty dysponują całym arsenałem narzędzi przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciw jesiennej aurze najcięższe kolubryny.

sukienka

Autor: Bess Georgette
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze sposobów walki staje się udanie się do sklepu odzieżowego. A nic tak nie poprawia humoru jak niebanalne sukienki bawełniane na jesień (przetestuj sukienki na jesień od Wbrew pozorom trzymanie takich ubrań w garderobie bywa powodem do uśmieszku na buzi i to nawet z kilku przyczyn. Po pierwsze, zanim je jeszcze zakupimy, oddamy się niezwykle błogiej czynności poszukiwania odpowiednich modeli w centrach handlowych i tak samo miłemu przymierzaniu.

Po drugie, sukienki bawełniane na jesień swoim fasonem i kolorystyką uprzyjemnią nie zawsze pogodne dni. Te dopasowane, z półdługimi rękawkami, długości midi, z niedużym dekoltem, podkreślą wysmukłe sylwetki ich właścicielek. Te bardziej luźne suknie, z dołem lekko rozkloszowanym lub skrojonym w tak zwaną bombkę, zupełnie osłaniające dekolt, wybiorą otyłe kobietki. Jeśli będą wykonane w stylu retro, zawsze będą trendy i posłużą przez długie lata.

sukienki

Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature

Kolorystyka i nietuzinkowy motyw są jednak najistotniejsze. Materiały w niemałe, kolorowe kwiaty albo w maleńkie, ale gęsto rozsiane astry, sprawiają, że wykonane z nich sukienki bawełniane na jesień przyciągają uwagę każdego pieszego na ulicy. Na przekór jesiennej aurze, sukienki nierzadko przybierają ciepłe kolory, a także, te standardowo łączone z tą porą roku, rdzawe odcienie. Dzięki temu ubranie posiada tajemną siłę, która umożliwia nam przetrwać ponure dzionki w dobrym nastroju. Bawełna jest najlepszym surowcem na uszycie takich sukienek. Przewiewna, delikatna w dotyku, doskonała w noszeniu; sprawdzi się tak na zwykły dzień, jaki i od święta, bo nie będzie krępować ruchów. Równie nietrudno ją wyprać, jak i wyprasować.

Jeżeli sukienki bawełniane na jesień nie posiadają kołnierza, to znak, że trzeba dokupić pasujące do nich dodatki: kolczyki, bransoletki, korale. Poza tym przydałby się supernowoczesny make-up i niebanalna fryzurka.

Jest Ci potrzebne hiperłącze do źródła? Namawiamy w takim razie, byś najechał tutaj i wówczas przeniesiesz się do następnego tekstu pełnego szczegółów.

A to wszystko oznacza kolejną, tak samo wesołą, wizytę u złotnika, zakupy w luksusowej drogerii i telefon do najlepszego fryzjerki w mieście – sylwester już niedługo, sprawdź co będzie modne!.