Standardowe golenie maszynką z żyletką posiada szereg sympatyków, jacy z radością przeprowadzają ten codzienny rytuał

Wielu mężczyzn stosuję tradycyjne dodatki podczas golenia, czyli żyletki. Ich dobór jest podyktowany tym, że ich tata czy dziadek jednakowo się golił, także stosują ten model golenia przez wygodę, praktyczność i dokładność.

Golenie maszynką na żyletki to zwykła powszednia czynność dla mężczyzn. Dbając o odpowiednią higienę osobistą oraz estetyczność mężczyźni golą się prawie każdego dnia. Poniektórzy mężczyźni golą się żyletką, ponieważ uważają, że w taki sposób są bardziej precyzyjni i staranni. Ponadto jest to zwyczaj krocząca z ojca na syna. To ojcowie zwykle szkolą własnych synów precyzyjnego i dokładnego golenia. Golenie maszynką na żyletki to umiejętność, która gra kluczową role, jako że brak doświadczenia i umiejętności może zagrażać nacięciem (zobacz tą stronę).

maszynka i pędzel do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak to łatwa oraz sympatyczna czynność, która nie sprawi nam większego problemu, jeżeli nauczymy posługiwać się żyletką. Akcesoria do golenia są konieczne i przydatne. Tradycyjny pędzel do golenia jest wymagany przy goleniu, bo dzięki niemu równomiernie i łatwo rozprowadza się mydełko lub kremy do golenia na zarost twarzy oraz szyi. Pędzel z prawdziwym włosiem nie drażni ciała, co jest warte uwagi. Poza tym różnego rodzaju pojemniki do golenia m.in. miseczki, odsączające czy kubeczki. Podstawki do pędzla tymczasem są pomocne, bo pędzel po użyciu i spłukaniu jest wstanie swobodnie schnąc nie zużywając szczeciny. Jest także podstawka na maszynkę czy też wielorakie wkłady oraz wiele innych dodatków. Akcesoria do golenia to znakomity upominek dla bliskiej osoby .

Truefitt & Hill to renomowana i nadzwyczaj szanowana renoma kosmetyków i dodatków potrzebnych i przydatnych w trakcie golenia. Można tu wyszukać między innymi wysokiej klasy serum, kremy, mydła, wody kolońskie, a także pędzel z prawdziwego włosa, podstawka, rozlicznego typu pojemników oraz dużo innych kosmetyków oraz dodatków dla każdego mężczyzny. Truefitt & Hill (sprawdź szczegóły) to wyśmienity wybór, bo znajdziecie tam mnogość wielu luksusowych kosmetyków oraz najlepszej jakości dodatków.