Sportowa stylizacja – na czym się opiera i o czym warto pamiętać?

Obecnie coraz odważniej eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty odzieży miksujemy ze sportowymi elementami garderoby.

nike

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Dla miłośników takich butów jak buty Nike Air Max 90 Essential , buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals to, że na wybiegach coraz częściej pojawiają się stylizacje sportowe jest bardzo dobrą informacją . Jak najbardziej na miejscu jest łączenie eleganckiej marynarki ze sportowym obuwiem. Kobiety coraz częściej bardziej elegancką sukienkę podkreślają luźniejszą stylistycznie torebką oraz butami. Jeansy połączone z wyjściową marynarką to też, zarówno w przypadku kobiet jak i panów, dość dziś powszechne. Sportowe buty sprawdzi nawet w zestawieniu z garniturem. Spodnie od dresu i buty (zapraszam tutaj…) na obcasie to połączenie, które coraz częściej panie wykorzystują.
Koncerny wytwarzające buty (sprawdź to koniecznie) sportowe starają się wpisać w zmiany zachodzące w trendach. Proponują rozmaite egzemplarze obuwia sportowego, dostępne są także edycje limitowane. Z jednej strony możemy zaopatrzyć się w egzemplarze ekstrawaganckie, z drugiej na półkach znaleźć można wiele tradycyjnych krojów. Godne uwagi są takie modele jak buty Nike Air Max 90 Essential, model Rosherun buty Nike, buty Adidas Originals. Sportowe buty mają w tym przypadku to do siebie, że nadaje naszej stylizacji wyrazu, a ponadto możemy cieszyć się wygodą i komfortem.

obuwie marki nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowanie kolorystyczne dostępnych produktów daje wiele możliwości stylizacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się egzemplarze, które stanowią zestawienia odważnych, jaskrawych barw. Na dodatek dostępne są buty sportowe z finezyjnymi dekoracjami – kwieciste, w paski, kropki. Kształtem wiele produkowanych dziś butów sportowych przypomina te z przeszłości. Producenci z wielką chęcią nawiązują do wzorów, które były modne w latach 70. Niezależnie od trendów i tego, co akurat jest na topie, ważne, by czuć się dobrze ze sobą. Każdy z nas powinien sam definiować swój styl. Zazwyczaj nie jest to korzystne, jeśli to trendy definiują nas.