Sportowa stylizacja – na czym się opiera i o czym warto pamiętać?

Obecnie coraz odważniej eksperymentujemy ze stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie komponenty odzieży miksujemy ze sportowymi elementami garderoby.

nike

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Dla miłośników takich butów jak buty Nike Air Max 90 Essential , buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals to, że na wybiegach coraz częściej pojawiają się stylizacje sportowe jest bardzo dobrą informacją . Jak najbardziej na miejscu jest łączenie eleganckiej marynarki ze sportowym obuwiem. Kobiety coraz częściej bardziej elegancką sukienkę podkreślają luźniejszą stylistycznie torebką oraz butami. Jeansy połączone z wyjściową marynarką to też, zarówno w przypadku kobiet jak i panów, dość dziś powszechne. Sportowe buty sprawdzi nawet w zestawieniu z garniturem. Spodnie od dresu i buty (zapraszam tutaj…) na obcasie to połączenie, które coraz częściej panie wykorzystują.
Koncerny wytwarzające buty (sprawdź to koniecznie) sportowe starają się wpisać w zmiany zachodzące w trendach. Proponują rozmaite egzemplarze obuwia sportowego, dostępne są także edycje limitowane. Z jednej strony możemy zaopatrzyć się w egzemplarze ekstrawaganckie, z drugiej na półkach znaleźć można wiele tradycyjnych krojów. Godne uwagi są takie modele jak buty Nike Air Max 90 Essential, model Rosherun buty Nike, buty Adidas Originals. Sportowe buty mają w tym przypadku to do siebie, że nadaje naszej stylizacji wyrazu, a ponadto możemy cieszyć się wygodą i komfortem.

obuwie marki nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowanie kolorystyczne dostępnych produktów daje wiele możliwości stylizacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się egzemplarze, które stanowią zestawienia odważnych, jaskrawych barw. Na dodatek dostępne są buty sportowe z finezyjnymi dekoracjami – kwieciste, w paski, kropki. Kształtem wiele produkowanych dziś butów sportowych przypomina te z przeszłości. Producenci z wielką chęcią nawiązują do wzorów, które były modne w latach 70. Niezależnie od trendów i tego, co akurat jest na topie, ważne, by czuć się dobrze ze sobą. Każdy z nas powinien sam definiować swój styl. Zazwyczaj nie jest to korzystne, jeśli to trendy definiują nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*