Sportowa koszula to zazwyczaj dopełnienie perfekcyjnego ubrania stylowego mężczyzny

Na pewno wiele osób zna sławetne słowa Coco Chanel, iż moda przemija, a styl pozostaje. Zacytowane słowa można rozumieć przykładowo w taki sposób, że mimo rozmaitych przemian, które zachodzą w modzie, niektóre z jej elementów się nie zmieniają. Przykładem tego, co w modzie się nie zmienia mogą być męskie koszule. Generalizując nie można co prawda stwierdzić, że wygląd koszul nie zmienia się wcale. Przykładowo ozdobne kołnierzyki modne są w niektórych chwilach, lecz nie zawsze. Tak samo sytuacja prezentuje się w przypadku wzorów na koszulach, które ulegają przemianom pod wpływem aktualnej mody. Bardzo modne parę lat temu koszule o motywach hawajskich aktualnie w praktyce są już zupełnie niespotykane. Zmieniany jest także krój koszul, a dodatkowo rozmaite inne ich elementy.

kołnierz

Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy zatem zadać sobie pytanie, jak dopasować koszulę, aby była ona dopasowana. W opisywanym przypadku należy po pierwsze dobrać ją do reszty stroju. Równie istotne jest kierowanie się własnym gustem, żeby po prostu dobrze czuć się w ubraniu. Jeżeli dla przykładu chcemy podarować komuś koszulę w prezencie, warto jest zastanowić się, do jakich elementów stroju obdarowanego będzie ona pasować.

Warto ponadto skorzystać z porad, których bez wątpienia udzieli nam ekspedient w sklepie. Co oczywiste czasem lepiej jest powściągnąć swoją wyobraźnię,

koszula

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

dla przykładu w temacie tego, jakie koszule naszym zdaniem powinna zakładać bliska nam osoba i po prostu ją o to spytać. Wyrażając się lekko żartobliwie nie każdy podarunek musi być trafiony, tak samo ważne są intencje darczyńcy.

Wracając do wspomnianego już zagadnienia, którym są ozdobne kołnierzyki, stanowią one niezwykle interesujący dodatek do koszul.

W przypadku kiedy musisz znaleźć poza tym też inne podobne dane na przedstawiany wątek, to więcej zobaczysz na portalu, do którego odsyłacz jest tutaj.

Oczywiście nie do każdego stroju będą one stosowne, jednakże mogą przysporzyć uroku każdej koszuli. Ozdobny kołnierzyk może na przykład stanowić interesujący dodatek pozwalający na zrezygnowanie z założenia krawatu. Jak to w licznych wypadkach bywa, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Być może interesującym pomysłem jest zaprojektowanie dla przykładu autorskich wzorów, których wyszycie na kołnierzu możemy zlecić. Takie wykończenie koszuli (koszula dżinsowa damska) z pewnością będzie przyciągało uwagę i nada wyrazu w praktyce każdemu strojowi.