Spinki do mankietów koszuli – biżuteria szczególnie dla panów

Spinki przeznaczone do mankietów przede wszystkim kojarzą się z bardzo eleganckimi mężczyznami na tak zwanym „poziomie”, którzy to noszą elegancką koszule i garnitur. Jak to się jednak okazuje, dosyć spora liczba mężczyzn ich używa – bywają doskonałą ozdobą do każdej koszuli, a ich bardzo różne formy i wzornictwa umożliwiają przy okazji w subtelny sposób pokazać co się lubi, czym dokładnie się interesuje, nie wspominając już o głębokości portfela, gdyż takiego typu spinki są robione nawet i z prawdziwego złota.
Wbrew pozorom spinki do koszuli mogą być – jak to widać po powyższym – niewiarygodnie różne, nie tylko pod względem samych kształtów, ale również i tematyk czy rodzajów substancji.

klasyka

Autor: DONNA

zaufanie
Im bardziej „wymyślne” i nietypowe, tym zwykle kosztują dużo więcej – mogą sięgać nawet ceny około tysiąca złotych za parę, chociaż aż tak drogie nie występują zbyt licznie. Zazwyczaj średnią ceną bywa 100-400 złotych i raczej nie często owa cena wychodzi poza te ramy, chyba że w tych tańszych odpowiednikach. Do czego jednak spinki są potrzebne? A więc zastępują one guziki przy mankietach koszul, łącząc ze sobą oba brzegi. Jeszcze nie aż tak dawno szczególnie tego typu spinki były noszone jedynie poprzez mężczyzn, jednak jak to dość często bywa – od pewnego czasu kobiety także po nie sięgają i to w identycznie tym samym celu co nasi mężczyźni.

Warto wiedzieć, że takie spinki bez w ogóle żadnego problemu odnajdziemy w sieci – bardzo dużo sklepów oferuje nam niewiarygodnie szeroki ich wybór – istnieją nawet i takie, które są jedynie skupione na tym temacie, dając nam praktycznie nieograniczone pole do wybierania, zaspokajając nasze osobiste potrzeby estetyki, czy nawet i gusta odnośnie najbardziej lubianych tematów.