Śmieszne gadżety do każdej kuchni

Sklep online poleca w konkurencyjnych cenach – gadżety do kuchni. Szczególnie polecamy – stemple do ciastek i etykiety na słoiki.

Nie ma jak domowe wypieki, zawsze są dokładnie takie jakie lubisz, żeby nie było wątpliwości, że te pyszności nie są ze sklepu, znacz je stemplem do ciastek. Oferujemy stemple do ciastek z trzema różnymi wzorkami. Stemple do ciastek zostały wykonane z drewna oraz wysokiej jakości silikonu.

Czekamy na Ciebie! Więc jesteśmy na stronie (http://www.prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/Fineyork-sloje/) – nasze nowe posty pełne intrygujących wątków są już opracowane. Musisz tylko kliknąć w link.

W prosty sposób, umożliwiają odciskanie wzorów na ciasteczkach. Pieczęcie znakomicie nadają się zarówno do ciasteczek kruchych i maślanych oraz pierników.

Za sprawą stempli ciasteczka będą niepowtarzalne i oczarują przyjaciół.
Wystarczy wyciąć ciasto i odcisnąć na nim pieczątkę ze wzorem. Stemple do ciastek posiadają poręczną rączkę, dzięki której idealnie leżą w dłoni, co upraszcza wykrawanie ciasteczek. www.pieczatki.pl/stemple do ciastek posiadają silikonową i zdejmowaną poduszkę, co upraszcza jej czyszczenie. Do opakowania dołączone są przepisy w językach: polskim i niemieckim. Stempel ma Solidną konstrukcję oraz jest precyzyjnie wykonany. Producent udziela na stemple do ciastek 3 lata gwarancji.

Stemple można wkładać do zmywarki. Pieczenie ciastek sprawia dużą przyjemność i zabawę, zwłaszcza jeśli pieczemy je z myślą o najbliższych. Ciastka z uroczymi wzorkami bez wątpienia wywołają uśmiech obdarowanych.

Słoiki z domowymi przetworami ozdobione elegancką etykietą i schludnie podpisane będą ozdobą kuchni albo słodkim upominkiem dla znajomych. Kolorowe etykiety na słoiki odpowiednio oprawią domowe przetwory. Na kolorowych etykietach opisuje się przetwory, ale można również napisać dedykację. Domowe konfitury i dżemy z dedykacją na etykiecie można z dumą dać przyjaciołom. Zestaw z zawiera 30 etykiet w 3 wersjach kolorystycznych. Etykiety na słoiki mają różnorodne rozmiary, co umożliwia dopasowanie ich do wielkości słoików z przetworami. Kwiatowy wzór na etykietkach nadaje słoikom wyjątkowo domowego charakteru.

Dodatkowo etykiety na słoiki zostały stworzone na najwyższej jakości papierze samoprzylepnym – posiadają wodoodporny nadruk, dzięki czemu są praktycznie niezniszczalne, a tym samym niezwykle. Etykietki są też wilgotno odporne, be z zarzutu się trzymają powierzchni szklanych.Po etykietach dodatkowo można pisać markerem permanentnym. Etykiety nie pozostawiają na słoiku trudnego do usunięcia kleju, czy też resztek papieru. Etykiety trzeba przyklejać na czyste oraz suche powierzchnie. Dzięki temu kompletowi etykiet na pojemniki z przetworami, w spiżarce zapanuje ład i porządek