Scysje w małżeństwie? To nic złego

Jak przeciętna kobieta może wytrzymać w związku ze zwykłym facetem? I w drugą stronę, jak tego typu facet radzi sobie z tą babą? Odpowiedzi| na tak postawione zapytanie tak naprawdę nie znajdziemy, dobieramy się w związki prowadzeni jakąś głęboką tajemnicą i dlaczego tak się dzieje, że ona i on, tego nikt tak do końca nie wie.

Naukowcy próbują to rozwikłać jakieś wyjaśnienie, ten dziwny konflikt, lecz sami znajdują się po uszy w takim dziwnym układzie…

Małżeństwo

Autor: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com

No więc czemu? Nie ma odpowiedzi. Właściwie, czemu nie można zamydlać oczy i udawać, że się to zna, że wiadoma jest ta metafizyczna, wieczna prawda, że to na nas spadła łaska oświecenia, w jakiej zawarte są tajemnice, które ujawnią się proste czary-mary, na jedną małą prośbę… Przykro mi, w ten sposób to nie działa.

Jeżeli chcesz znaleźć rzeczywiście bardzo dobre źródło, sprawdź tekst (https://okularium.pl/okulary-przeciwsloneczne), który został napisany przez prawdziwego eksperta.

Nie ma prostych wskazówek czy nawet korzystnych przesłanek. Są poszlaki, i tak już od niepamiętnych czasów, nie wnoszą bowiem one nic wartościowego do tej kwestii.

Zgodne małżeństwo

Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Z czego przesłanek to wynika? No naprawdę ze szczegółów, z drobnych nieporozumień. Przykładowo istnieje taka sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Przemawia ona, a on spoczął przy stole i kończy obiad. Ona coś mówi o spodniach damskich typu rurki (rurki spodnie dla kobiet), następnie są znów spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, opowiada, a mężczyzna niby jej słucha, niby coś odpowiada pod nosem, a cała ta scena nie wygląda się jak choćby nić zrozumienia. A na dodatek, tuż na sam koniec, kiedy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, że nie słucha, pobudza się i odpowiada, że jutro pojedziecie zakupić te damskie spodnie dresowe, tak jakbyś ciągle paradowała w dresach (a chodzisz przecież w nich przeważnie w mieszkaniu). Więcej o spodniach dresowych oraz rybaczkach jest tutaj: rybaczki spodnie kobiece.

Sytuacja w drugą stronę. Skoro panowie nie wsłuchują się w to co mówią panie to kobiety nie rozumieją zasad futbolu. Takie coś, oglądasz mecz ze swoją kobietą, wszystko jest fajnie, no bracie tyle ją namawiałeś, nareszcie wyraziła zgodę, a co najistotniejsze ogląda (tak się wydaje) nawet ze znacznym napięciem, co ciebie raduje. Już chcesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, kiedy nagle okazuje się, że ona od początku kibicowała tym drugim, gdyż myślała, że nasi grają w tych ciemniejszych strojach. No w tego typu momencie brak ci cierpliwości. Obrażasz się, tym bardziej, iż nasi dostają lanie, wiec czujesz się podwójnie zawiedziony. Co za pech!