Satynowa koszulka czy wygodna piżama?

W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta płacze wieczorami w poduszkę, ubrana w wygodną piżamę. Za pewien czas w jej życiu pojawia się Adam, a razem z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na efekty nie trzeba czekać. W nowej bieliźnie główna bohaterka odzyskuje wiarę w swoją kobiecość i wbrew tytułowemu postanowieniu pozwala sobie na kolejną miłość.

[IMG=1409/5404252ae36f1___bielizna nocna – jagna.png|L|W=150|ALT=bielizna nocna – nocna – Nie tylko dlatego, że inaczej wygląda. Również z tej przyczyny, że… nabrała pewności siebie. Kto wie może raz na zawsze zrezygnowała z powyciąganych, za dużych piżam? Trzeba przyznać, że jak to, w co ubieramy się w czasie dnia. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, kwestia ta nie stanowi problemu – wybór, w co ubrać się do spania, ogranicza się jedynie do trzech odpowiedzi: piżamy, bielizny lub… niczego (więcej wzorów na stronie sklepu).

Panie, mają do dyspozycji ogromny przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w kwiatki, sexowne spodenki i topy do spania oraz prześwitujące haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest dylemat. Bez wątpienia warto posiadać obie. Nasz wybór zależy od stylu, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko w czasie pierwszych randek, ale całe życie. Dlatego odpowiednio dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, eksponująca kobiece wdzięki może stać się wygodnym strojem do spania lub kuszącym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko wzrastać!

Jeżeli mimo to uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są w stanie utulić Cię do snu, wystarczy zdecydować się na wygodną, acz kobiecą, piżamę (hity 2014). W długie, jesienne noce przyjemnie jest otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W wielu sklepach znajdziemy do spania coś zarówno wygodnego, jak i seksownego – półki w sklepach bieliźniarskich uginają się od tego typu piżamek. Sexowna piżama nie musi składać się z paru sznureczków. To może być np. bawełniana koszulka na delikatnych ramiączkach w komplecie z kuszącymi spodenkami.

Stojąc przed wyborem koszulki nocnej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zagwarantować sobie maksymalny komfort spania. Jedną z nich jest skład materiału, dalej – odpowiedni fason, a szczególnie istotną – właściwe dopasowanie do ciała.