Różnorodność modeli i postaci kolczyków

Produkty srebrne ciągną uwagę wielu osób. Jakkolwiek to kobiety przeważnie ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci chętnie nakładają biżuterię zrobioną naturalnie z takiego kruszcu.
Wielu rodziców decyduje się na to, aby swoim dzieciom przekłuć uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Ośmiela ich do tego w szczególności to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie różnego gatunku kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza rolą ozdobną srebro posiada antyseptyczne właściwości. Srebro posiada działanie dezynfekujące, zabija drobnoustroje, niszczy bądź nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni.
Zróżnicowanie wzorców i form jakie przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena powodują, że jest możliwość ich mieć wiele. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z ważniejszych spraw jest bezpieczeństwo malca, kolczyk nie ma prawa wywoływać dyskomfortu.

Zainteresował Cię powyższy wpis? Wystarczy kliknąć w podany link i można zobaczyć tam (https://hft71.pl/uslugi/wlasna-marka-odziezy/) inne nasze publikacje. Sądzimy, że też zyskają Twoją aprobatę.

Kolczyki bez względu na tworzywo z jakiego są stworzone mogą mieć różne typy zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna forma połączenia kolczyków. Takiego gatunku zapięcie akcentuje w pełni część dekoracyjną wyrobu w całości chowając się w uchu. Najodpowiedniej przydaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i małych kulek. Kolczyki z takiego rodzaju połączeniem można z powodzeniem założyć małej dziewczynce bez lęku, że w czasie zabawy je zerwie. Nadzwyczaj wygodne są zatyczki z silikonu. Mają większą nawierzchnię i nie uwierają ucha nawet w czasie snu.

Srebro jest kruszcem, po który projektanci biżuterii sięgają dużo entuzjastyczniej aniżeli po różne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej plastyczne i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak różnymi metalami.