Różnorodność modeli i postaci kolczyków

Produkty srebrne ciągną uwagę wielu osób. Jakkolwiek to kobiety przeważnie ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci chętnie nakładają biżuterię zrobioną naturalnie z takiego kruszcu.
Wielu rodziców decyduje się na to, aby swoim dzieciom przekłuć uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Ośmiela ich do tego w szczególności to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie różnego gatunku kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza rolą ozdobną srebro posiada antyseptyczne właściwości. Srebro – e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Z-cyrkonia-498.html – posiada działanie dezynfekujące, zabija drobnoustroje, niszczy bądź nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni.
Zróżnicowanie wzorców i form jakie przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena powodują, że jest możliwość ich mieć wiele. Wybierając kolczyki srebrne – www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Lancuszki-srebrne_Meskie-551.html – dla dzieci jedną z ważniejszych spraw jest bezpieczeństwo malca, kolczyk nie ma prawa wywoływać dyskomfortu. Kolczyki bez względu na tworzywo z jakiego są stworzone mogą mieć różne typy zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna forma połączenia kolczyków. Takiego gatunku zapięcie akcentuje w pełni część dekoracyjną wyrobu w całości chowając się w uchu. Najodpowiedniej przydaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i małych kulek. Kolczyki z takiego rodzaju połączeniem można z powodzeniem założyć małej dziewczynce bez lęku, że w czasie zabawy je zerwie. Nadzwyczaj wygodne są zatyczki z silikonu. Mają większą nawierzchnię i nie uwierają ucha nawet w czasie snu.

Srebro jest kruszcem, po który projektanci biżuterii sięgają dużo entuzjastyczniej aniżeli po różne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej plastyczne i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak różnymi metalami.