Polecane sposoby na wczasy w Europie – morze czy góry?

Istnieje dużo sposobów na spędzanie wolnego czasu. Sposoby te są nierzadko uzależnione od indywidualnego gustu, ale także od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większej liczby ludzi słowo urlop kojarzy się tylko z letnimi wakacjami. Wybierają oni najczęściej odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.

wakacje

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednim pomysłem będą gorące tereny Bułgarii. Wakacje Cna Bałkanach to pomysł dla osób, które preferują spędzanie wolnego czasu w nadmorskim klimacie. Bułgaria jest poza tym krajem, który sprzyja takiemu spędzaniu wolnego czasu. Nadmorskie plaże są w sporej części kamieniste, można jednak trafić na piaszczyste, gdzie opalanie się i odpoczynek stają się jeszcze przyjemniejsze. Takie warunki spełnia również oferta, kryjąca się pod hasłem „wakacje Bułgaria”. Zainteresowani powinni wejść w link – i zapoznać się z ofertą urlopu w Bułgarii.

Andora
Andora jest niewielkim państwem, graniczącym z Francją i Hiszpanią. Zaliczana jest do atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych w Europie, ze względu na możliwości wypoczynkowe. W stolicy państwa, Andora La Vella, jest dużo wartych obejrzenia obiektów. Poza tym w kraju znajduje się kilka miejsc uzdrowiskowych, gdzie występują gorące wody lecznicze. Przede wszystkim jednak Andora jest znana z tego, że położona jest w górach. Znajdują się tam więc także dobrze zorganizowane miejscowości narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz częściej używane, ze względu na coraz większą popularność zimowego wypoczynku w tych rejonach. Popularność ta rośnie dzięki całkiem niskim cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania

Wakacje

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Tak samo jak w przypadku Andory, sporty narciarskie są lubiane także na terenie Włoch. Położonych jest tam bardzo wiele narciarskich miejscowości oraz stoków o urozmaiconym poziomie trudności. Jedną z najpopularniejszych miejscowości tego typu jest Livigno. Leży na sporej wysokości, co jest gwarancją naśnieżenia stoków.

Jeżeli masz chęć uzyskać więcej informacji na opisywany temat, to odnajdziesz je na pewno po przejściu do źródła (https://hotelepark.pl/poznan/biznes/konferencje/szkolenia-online) – tam są one niesamowicie interesujące.

narty Livigno to pomysł dla ludzi, którzy wolą dyscypliny uprawiane w zimie, a także obserwowanie uroków górskich krajobrazów. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Jeżeli ktoś chce udać się do Hiszpanii by odpocząć, powinien zainteresować się najnowszymi okazjami typu „Hiszpania last minute”. Umożliwi to zaoszczędzenie dużych sum finansowych, a co za tym idzie pozwoli na spędzenie większej ilości czasu w wymarzonym punkcie.