Pokaźny asortyment różnej biżuterii

Nieomal każda niewiasta posiada w domu znaczny asortyment biżuterii. Jak wiadomo biżuterią można przekształcić charakter każdej kreacji, wobec tego w domu zawsze należałoby posiadać jej większy wybór.

Teraz w modzie jest przede wszystkim klejnoty na rękę.
image
Wybór biżuterii jest zależny od stylu, który przedkładamy. Kiedy odpowiednio czujemy się w klimacie etno, możemy założyć kaskadę bransoletek w rozmaite wzorki, jednak to sugestia dla właścicielek długich rąk. Jeśli zaś wolimy klasykę, do wieczorowej sukni jedna srebrna bransoletka na każdej ręce będzie prezentować się elegancko. Może być jedna bransoletka, jednak wtenczas powinna być widoczna. Jest również tendencja noszenia bransolety przy zegarku w taki sposób, ażeby komponowała z nim doskonałą mieszankę. W dzisiejszej modzie możliwe jest noszenie na każdej ręce innej bransolety. Łańcuszki to biżuteria bardzo ochoczo nabywana nie tylko przez kobiety. Są zakładane na szyję, rękach, nogach.
Makaron nitki ze szpinakiem

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Kożuchy i futrzaki

Autor: Axami
Źródło: Axami
Biżuteria ma przede wszystkim uwypuklać piękno a nie przytłaczać, czy wyglądać nieładnie. Akcesoria które nosimy winny tworzyć ogólną harmonię wyglądu i uwypuklać to, co w nas najwspanialsze, jednocześnie umiejętnie odwodząc uwagę od niedoskonałych części sylwetki. Zakładanie pojedynczych kolczyków z brylantami przestało być popularne. Zdecydowanie porządniej wygląda biżuteria (poznaj więcej) srebrna kolczyki dwa w tym samym uchu.

Upiększanie ciała od wieków interesowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać musi mieć na uwadze, że atrakcyjny wygląd gwarantuje piękna biżuteria, jednak jak we wszystkim, w noszeniu jej także trzeba zachować ostrożność.
,