Parę ważnych informacji na temat obrączek ślubnych

Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla większości z nas. Jedyny i wyśniony. Ponieważ owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, powinniśmy przemyśleć każdy wbrew pozorom nieistotny szczegół – począwszy od wyboru jak odpowiedniej sali weselnej oraz smacznego menu, zakończywszy na wspaniałej orkiestrze.

Jeżeli zależy nam aby wesele było dokładnie takie, jak to sobie wymarzyliśmy, bezpieczniej będzie zorganizować i omówić pewne kwestie wcześniej. Czyli np. już rok przed ceremonią zarezerwować salę oraz oprawę muzyczną. Wybór sukni warto rozpocząć nie później niż trzy miesiące przed ślubem. Panie mogą wybrać klasyczna, długą suknię ślubną z rozkloszowanym dołem lub zaprezentować się najbliższym w bardziej ekstrawaganckim projekcie.
Obrączki

Autor: Philipe Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejny element przygotowań ślubnych to kupno obrączek. Jest to inwestycja na całe życie toteż do salonów jubilerskich należy zgłosić się nawet dwa miesiące wcześniej. Salon jubilerski, hurtowna jubilerska – to miejsca w których powinniśmy wypatrywać wymarzonych obrączek. Nie bójmy się też zakupów w sklepach internetowych. Przed zakupem jednak sprawdźmy wiarygodność sprzedawcy, upewnijmy się czy firma oferuje wyroby oryginalne czego potwierdzeniem jest karta gwarancyjna tudzież certyfikat. Sprawdź przykładową ofertę hurtowni jubilerskiej.

Czasy, kiedy obrączki ślubne wykonywało się wyłącznie z żółtego złota, na szczęście minęły. Wybór obrączki ślubnej nie wiąże się już z czystą formalnością i nawet najbardziej wymagający przyszli małżonkowie mogą kupić odpowiedni model dla siebie. Ile przyszłych małżonek tyle możliwości wyboru, albowiem każda z nas jest inna, wybiera inny styl i może pochwalić się innym typem urody. Powinniśmy jednak mieć na uwadze, iż w przypadku obrączek, ślubna klasyka jest nawet wskazana. Wszak mamy je nosić na palcach codziennie. Wybierzmy dlatego taki model, który będzie jak najbardziej neutralny. Podczas zakupów zwróćmy uwagę nie tylko na wybór właściwego rozmiaru, ale i rodzaj złota. Obrączki muszą być nie tylko eleganckie i estetyczne, ale co ważne – bardzo trwałe. Jak nasza miłość…