Opuściła Cię, a Ty nie masz pojęcia z jakiego powodu?

Każda kobieta ma swoje potrzeby, o których niektórzy mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć piękną, jako kwiatek do wąchania, ale nie do poznawania. W jakim ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zapomniana pani od nich odchodzi.

Okej, wiemy, że każda kobieta chce być jak przepięky kwiat, dlatego przecież udaje się na zakupy, aby zakupić nową strój.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej zegarki analogowe danych na pozostałych witrynach – znajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Pamiętasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której bardzo ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która również była wielce gustowna (mała czarna bawełniana). Nie tak bardzo ci się spodobała sukienka sportowa, ona nie była najzwyczajniej w twoim stylu, za to dawniej nabyła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) oniemiała z euforii (czarna sukienka sportowa). Byłeś dumny, jak z pięknie zadbanego kwiatu. Wydawało ci się, iż jest wam dobrze, tak więc, dlaczego od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku wniosków. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

posiadł wiedzę, ile razy ją z tego powodu sprawiłeś zawód. Mówiła tobie coś, co było dla niej ważne, a ty potakiwałeś, ale później, gdy powracała do tego watku to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to może być znak dla kobiety, jak uważasz? Że jej nie honorujesz, nie interesują ciebie jej hobby a także pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie spostrzegasz w niej indywidualności.

Kiedy rozpoczniesz interesować się bardziej dojdziesz do następnego wniosku: nie byłeś wystarczająco roztropny. Ani przez myśl ci nie przeszło, że usiłowała mieć z tobą dziecko, nie poczułeś tego. Zamiast tego sam zachowywałeś się jak dziecko, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś materiałem na ojca.

Absorbujący wpis? Jeśli tak uważasz, to bez ociągania kliknij tu, ponieważ naprawdę warto zobaczyć również inne tego typu posty.

To może brutalne, ale w stosownym wieku trzeba się trochę zreorganizować i wydorośleć, lecz ty o tym zapomniałeś.

Do takich wniosków doszedłeś. Czy są inne? Pewnie tak, ale przybędą one, ci do głowy za jakiś czas. Teraz możesz jednakże pokazać jej, iż to chwytasz, że wszystko mogłoby być jak dawniej, oczywiście, jeżeli sam tego chciałbyś. Może po prostu przybierzesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze bardziej pogorszysz swoją i tak już beznadziejną sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.