Odmiana stylu ubierania się i zmiana sposobu myślenia

W obecnych czasach bardzo istotne jest to jak człowiek chodzi ubrany. Zwracamy na to szczególną uwagę. Oczywiście jest to istotny aspekt, bo nie od dziś uważa się, że „jak nas widzą tak nas piszą”, ale trzeba być ostrożnym, przy zbyt pochopnej ocenie. Bo po pierwszym wrażeniu musimy brać pod uwagę również co kryje się we wnętrzu danej osoby, nie możemy skreślać kogoś tylko po pierwszym wrażeniu.

kobieta, ubiór

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów
Jednak dostrzegamy też wiele osób rzeczywiście bardzo dobrze ubranych, które mimo wszystko do nas nie przemawiają. Tu najczęściej miewamy problem , który dotyczy braku spójności między tym, co mamy na sobie, a tym w jaki sposób myślimy o sobie i swoim życiu, w takiej sytuacji konieczny będzie style coach. Trener pomagający w zmianie sposobu wybierania ciuchów sprawi, że zaczniemy nosić się dobrze, ale nie będziemy wyglądać jak przebierańcy- sprawdź: style coach. Właściwie dobrane ubrania do ekspresji osoby , która je nosi są niesamowicie ważne. Jeśli ktoś uważa, że ubrania są jedynie po to by kłuć ludzi metkami po oczach, to zdecydowanie taka osoba nie wie, czym tak naprawdę jest szyk i klasa.

Najważniejsze to nie zapominać o tym, że włóczki najczęściej odzwierciedla nasze podejście do własnej osoby. Potem oczywiście określa nasze stosunek do świata i mówi o szacunku do ludzi, z którymi spotykamy. Jeżeli nie jesteśmy w stanie pojąć jak ważne jest to, co na siebie zakładamy, to będziemy mieli spory kłopot. Dlatego naprawdę warto odrobinę się zastanowić nad tym, jak się prezentujemy w tym, co na siebie nakładamy i czy czasem nie chcielibyśmy się skryć za naszymi ciuchami. I to nie chodzi tylko o ukrywanie zbędnych kilogramów, a po prostu o swoistego typu psychiczne chowanie się.


Kurs stylizacji ubioru

kobieta, zakupy, ubrania

Źródło: flickr.com
Kiedy zrozumieliśmy, że nasze outfity są raczej kiepskie i mimo ogromnych starań nie potrafimy sensownie połączyć z sobą ubrań, to przydatny może okazać się kurs stylizacji ubioru. Kurs tego rodzaju sprawi, że poczujemy się świetnie w swojej drugiej skórze, czyli w ubraniach. Ubrania, które zaczniemy wybierać będą odpowiednie do okazji i będą pasować do nas samych, a to właśnie w modzie jest najważniejsze, by się fajnie ubierać a nie przebierać. Przez, to, że skończymy kurs stylizacji ubioru, to faktycznie będziemy wiedzieć jacy sami jesteśmy, a nie jedynie w co się ubrać-

Sprawdź: