Obuwie na cieplejsze dni – jakie założyć

Wraz z nadejściem wiosny na ogół wszyscy mamy chęć wymienić ubrania i obuwie zimowe na lekkie, zwiewne, wiosenne stroje i adekwatne do stroju buty.

Wśród pań dużym uznaniem cieszą się botki, to znaczy krótkie buty, z reguły ze skóry bądź z tworzywa sztucznego, najczęściej na obcasie. Wiele pań zakupuje beżowe botki, bowiem stanowią one fantastyczne przełamanie ponurej odzieży na zimę, z jakiej nie sposób rzecz jasna zrezygnować w chłodne dni.

Beżowe botki są nie tylko estetycznymi butami, do czego rzecz jasna większość osób przywiązuje uwagę, ale także są dosyć wygodne. Takie obuwie można założyć nie tylko do dystyngowanego ubioru, ale również na co dzień. Nic więc dziwnego, że beżowe botki cieszą się sporą popularnością wśród kobiet. Pełna gama dostępna na pantofelek24. Co prawda, wiele z nich wybiera obuwie w kolorze ciemniejszym, co pozwala uniknąć przeróżnych zabrudzeń, jakie łatwo mogą pojawiać się podczas wiosennej pogody. Wiele kobiet też posiada natomiast więcej niż jedną parę obuwia tak zwanego przejściowego i beżowe botki są jednymi z najczęściej wybieranych.

Czarne buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Inaczej sprawa się ma, jeżeli chodzi o buty dla mężczyzn. Choć wielu z nich ma więcej par butów, to jednak panowie są bardziej skłonni niż panie do wymiany zimowych butów na lekkie tenisówki męskie. Bardzo łatwo można to zauważyć w słoneczne, nieco cieplejsze dni. W czasie, gdy kobiety z reguły noszą obuwie, którego nie możemy zaliczyć jeszcze do butów odpowiednich do typowo ciepłej pogody, panowie bardzo często wybierają już tenisówki męskie.lub (zobacz https://www.wygodnie.com/)Znajdziesz je pod tym linkiem.

Co prawda, są one komfortowe i jak najbardziej lekkie, jednak należy pamiętać, że wiele zachorowań na rozmaite przeziębienia zaczyna się właśnie od założenia niewłaściwych do warunków pogodowych butów czy niedostosowanego do aury ubrania. Często mężczyźni są jednak lepiej zahartowani niż kobiety, w związku z czym wielu z nich nosi tenisówki męskie nawet podczas zimy, gdy nie zalega na chodnikach śnieg. Wielu mężczyzn korzysta z tego typu obuwia właściwie przez cały rok. Z reguły to kobiety mają dużo więcej butów niż mężczyźni i zapewne stąd takie dysproporcje. Planując wyjście w cieplejsze dni miejmy jednak na względzie dość zmienną pogodę.