Niesamowite zapachy dla niej oraz dla niego. W jaki sposób dobrać perfumy do okoliczności a także do pory roku?

Pięknych perfum jest dużo. Każdy inaczej pachnie na każdej z osób. Jeżeli chcemy zakupić drogie firmowe perfumy, trzeba odpowiednio dobrać właściwy zapach. Nie zapominajmy o tym, że posłużą przez kilka miesięcy, a nawet przez rok albo i jeszcze dłużej.

W internecie bez problemu można odszukać testy, jakie pomagają we właściwym doborze perfum do typu naszej osobowości. Ich wykonanie zajmie parę minut. Z ich pomocą błyskawicznie dowiemy się, które zapachy powinny znaleźć się w naszej toaletce. Do romantyków najbardziej odpowiednie są delikatne kwiatowe zapachy. Osoby pełne energii powinny wybrać zapachy słodkie, zawierające nuty różnych traw a także bergamotki, cytryny, pomarańczy, grejpfruta.

Perfumy

Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby starsze wieku zazwyczaj wybierają zapachy bardzo wyraziste. Panowie natomiast stawiają na rozwiązania, których główną nutą zapachową są różne przyprawy. Pamiętajmy o tym, że doskonale dopasowane perfumy powinny leżeć na ich właścicielu tak dobrze jak skrojona na miarę sukienka bądź marynarka. Jeżeli tak się nie stanie, wówczas nawet najwspanialszy zapach nie przykuje niczyjej uwagi. A przecież nie taki mamy plan.

Perfumy muszą być również właściw(ciąg dalszy tego materiału> perfumyinspirowane.pl/)Perfumyane do okazji. Nie możemy używać za mocnych zapachów do pracy, bo mogą drażnić pozostałych współpracowników. Jednym z takich zapachów jest lancome hypnose. Orientalne nuty, szczypta wanilii oraz kwiaty kojarzą się z luksusem i elegancją. Idealnie uzupełniają kreację na uroczyste wyjście do opery.

Te wpisy z www (http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/kwas-hialuronowy-wroclaw/), które zobaczysz po kliknięciu na ten odsyłacz na pewno będą przydatne – są one godne zainteresowania i są w stanie Cię miło zaskoczyć.

W jaki sposób używać perfum, aby nie przesadzać? Przede wszystkim nie musimy pachnieć jak cała sieć perfumerii. Flakonik nie jest jednorazowego użytku. Czasem naprawdę wystarczy kilka kropel, aby olśniewająco pachnieć przez cały dzień. Szczególnie gdy posiadamy tak charakterystyczne perfumy jak lancome hypnose. Zbyt duża ilość jest przesadą, jaka może denerwować wszystkich dookoła. Może nam się nawet wydawać, że naszego zapachu nikt nie czuje, jednak tak nie jest. Nasze nosy prędko przyzwyczają się do konkretnych zapachów. Stąd nasze odczucie, że zapach perfum jest niewyczuwalna. Nie dajmy się oszukać. Odpowiednio dobrane perfumy są zmysłowe i subtelnie delikatne. Za ich pomocą pięknie pachniemy przez cały dzień.