Nieraz można usłyszeć, że damy należy rozpieszczać i kupować im przeróżnego rodzaju podarki – ale nie zawsze dotyczy to wyłącznie pań

Prawdą jest, że bukiet kupujemy zazwyczaj kobietom. Zwykle z jakiejś okazji, a czasami bez przyczyny, ale by udowodnić jej swoją miłość.

Oczywiście żaden mężczyzna nie miałby ochoty dostać bukietu goździków, letnie sukienki do pracy nie oznacza to, że mężczyźni w ogóle nie lubią upominków.
perspektywa - moda

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
sport - perspektywa

Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com

Nieraz jakaś córka lub partnerka zastanawiają się nad tym, co kupić ukochanemu mężczyźnie lub ojcu na urodziny i pod choinkę. Najpopularniejsze Prezenty to krawat albo perfum, ale zdaje się, że są to bardzo szablonowe podarki. Pewnie, już choć raz decydowałyśmy się na dokładnie taki prezent i wiemy, że nie są one niczym wyjątkowym. A jeśli w tym roku chcemy, żeby nasz prezent był niezwykle wyjątkowy – co powinnyśmy uczynić? Mamy możliwość przykładowo kupić męski łańcuszek. Jest to przepiękny podarunek, który na pewno będzie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeżeli uda nam się trafić w gust solenizanta, to prawdopodobnie będzie on szczerze zdziwiony i uradowany. Oznaką tego czy prezent nam wyszedł, będzie to, że nasz ojciec lub partner będą nosić go na szyi stale. Możemy znaleźć różnego typu łańcuszki – cienkie albo grube, srebrne albo złote. Możemy także wydać odrobinę większą sumę i do łańcuszka dokupić wisiorek – przykładowo krzyżyk, który będzie męża chronił w ciągu dnia, gdy będzie w pracy.

Rzecz jasna nie ma obowiązku, by był to krzyżyk, ale ważne abyśmy trafili w gust obdarowanego. Trzeba też wybrać długość łańcuszka – standardowa to 60 cm.