Nieraz można usłyszeć, że damy należy rozpieszczać i kupować im przeróżnego rodzaju podarki – ale nie zawsze dotyczy to wyłącznie pań

Prawdą jest, że bukiet kupujemy zazwyczaj kobietom. Zwykle z jakiejś okazji, a czasami bez przyczyny, ale by udowodnić jej swoją miłość.

Oczywiście żaden mężczyzna nie miałby ochoty dostać bukietu goździków, ale nie oznacza to, że mężczyźni w ogóle nie lubią upominków.
perspektywa - moda

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com

sport - perspektywa

Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz jakaś córka lub partnerka zastanawiają się nad tym, co kupić ukochanemu mężczyźnie lub ojcu na urodziny i pod choinkę. Najpopularniejsze Prezenty to krawat albo perfum, ale zdaje się, że są to bardzo szablonowe podarki. Pewnie, już choć raz decydowałyśmy się na dokładnie taki prezent i wiemy, że nie są one niczym wyjątkowym. A jeśli w tym roku chcemy, żeby nasz prezent był niezwykle wyjątkowy – co powinnyśmy uczynić? Mamy możliwość przykładowo kupić męski łańcuszek. Jest to przepiękny podarunek, który na pewno będzie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeżeli uda nam się trafić w gust solenizanta, to prawdopodobnie będzie on szczerze zdziwiony i uradowany. Oznaką tego czy prezent nam wyszedł, będzie to, że nasz ojciec lub partner będą nosić go na szyi stale.

Spodobał Ci taki tekst? To super, sprawdź stronę avon rejestracja pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Możemy znaleźć różnego typu łańcuszki – cienkie albo grube, srebrne albo złote. Możemy także wydać odrobinę większą sumę i do łańcuszka dokupić wisiorek – przykładowo krzyżyk – https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-religijna_Krzyzyki-581.html -, który będzie męża chronił w ciągu dnia, gdy będzie w pracy.

Rzecz jasna nie ma obowiązku, by był to krzyżyk, ale ważne abyśmy trafili w gust obdarowanego. Trzeba też wybrać długość łańcuszka – standardowa to 60 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*