Najlepsze obuwie na uroczystości – nie wiesz, jakie to mogą być?

Wraz z nastaniem wiosny, pojawiają się okazje uczestnictwa w różnego typu przyjęciach. Ślub kuzynki, komunia chrześnicy, nasza matura czy imieniny na świeżym powietrzu. Te wszystkie przyjęcia wymagają konkretnego stroju, kobiety często zakładają sukienki, dobierają dodatki. Lecz jedną z ważniejszych spraw, do której co niektórzy nie przywiązują należytej uwagi, jest dobór odpowiedniego obuwia.

buty na obcasie

Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com
Udając się na ważną uroczystość, trzeba znaleźć złoty środek przy doborze garderoby – buty powinny być przede wszystkim tożsame z naszym ubiorem.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się większą ilość wiadomości na opisywany wątek, to użyj źródła, na której odnajdziesz podobne dane – po prostu kliknij tutaj.

Lecz istotną sprawą jest także wygoda, szczególnie w przypadku ślubu, trwającego sporo godzin i wymagającego przebywania w nieustającym ruchu na parkiecie. W tym wypadku, warto zabrać dwie pary butów. Czółenka damskie na wysokim koturnie towarzyszyć nam będą w trakcie ceremonii ślubu w kościele, z drugiej strony na użytek wesela można zaopatrzyć się w komfortowe, pasujące do sukienki balerinki.

Zarówno matura jak i komunia, wymagają od nas o wiele bardziej formalnej i stosownej kreacji. Marynarki, kostiumy, dziewczęce sukienki koktajlowe – to najlepiej przyda się w tym wypadku. Buty również muszą być odpowiednie, balerinki nawet jeśli komfortowe, nie są wystarczająco poważne i eleganckie. Najlepiej założyć czółenka damskie, które optycznie wydłużą nogę, oraz dodadzą charakteru naszej całej kreacji. Możemy wybrać niski obcas, aby czuć się lepiej, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy przygotowane do tego typu obuwia.

Różnego rodzaju imieniny, ogniska czy pozostałe przyjęcia, które organizowane są w plenerze, nierzadko posiadają niezbyt formalny charakter. Wtenczas nasz strój może być mocno indywidualny, luźny, można sobie w nim pozwolić na sporo fantazji. Obuwie typujemy w zależności od gruntu – jeżeli wybieramy się na ognisko na nierównej murawie, czółenka damskie się nie przydadzą, w przeciwieństwie do wygodnych tenisówek.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (http://www.mengarnitury.pl/pl/page/6/Aktualnosci/59/Projekt:_STUDNIOWKA_2018), które dostarczą Ci więcej detali na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w ten link.

Jeżeli są to imieniny lub inne istotne święto dla gospodarza, starajmy się unikać obuwia sportowego, ale mimo to wybrać komfort – balerinki sprawdzą się najbardziej.

codzenie w butach na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo iż konwenanse we współczesnych czasach uległy rozprężeniu, to nadal nasz ubiór w przypadku istotnych, formalnych celebracji świadczy o naszym dobrym lub złym wychowaniu. Należy mieć to na względzie wybierając strój i obuwie, gdyż bardzo łatwo obrazić gospodarza niewłaściwym strojem.