Miejski trend zmienia się na przestrzeni lat, ale jest coś, co od dawna możemy uznać za hit – to sportowe obuwie

Wieczorne wyjście do centrum zwykle kojarzy nam się z eleganckim strojem. Jednak od kilku lat tendencje te zmieniają się i coraz bardziej zmierzają w stronę zdrowego oraz sportowego wyglądu.

Dziś już nikogo nie dziwi, że dyrektor idzie do biura w marynarce i jeansach. Za jakiś czas pewnie standardem będą również sportowe buty, ponieważ są one bardzo szykowne i pasują do wszystkiego.
galanteria

Znana wszystkim firma NIKE proponuje jedne ze swych kultowych butów w nowatorskiej odsłonie. Buty NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL to hit, którą każdy powinien posiadać w swojej garderobie. Buty rzecz jasna biorą swój początek w kolekcji do joggingu, ale dziś wydają się być również rewelacyjnym elementem image wszystkich tych, którzy chcą żyć aktywnie, a jednocześnie zniewalająco wyglądać. Czarny kolor daje gwarancję, że będą dopasowane do niejednego ubrania. Choć jeżeli mamy ochotę, to mamy możliwość wytypować inny kolor – na przykład biały albo zielony.
Buty NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL są lekkie i niezwykle wygodne. Materiał, z którego są szyte pozwala skórze oddychać, dlatego stopa się nie poci. W odrobinę podniesionej cholewie buta umiejscowiony jest znany już system AIR MAX, co łagodzi każdy krok. Dlatego buty te są uznawane za jedne z najbardziej wygodnych w sprzedaży.

Dodatkowo użycie gumy na zelówce powoduje, że buty nie ślizgają się na jakiejkolwiek powierzchni. Jest to niezwykły atut dla ludzi aktywnych, którzy dużo chodzą po mieście.

Chcesz dowiedzieć się więcej na opisywany temat? To świetnie, gdyż pod linkiem zegarki damskie guess znajdziesz ciekawe informacje, które Cię zaabsorbują.

Buty wyprodukowane są z świetnych materiałów, co daje gwarancję na długie ich używanie.