Męska garderoba na jesień – w co wyekwipować szafę?

Raz wieje wiatr, raz leje. Raz pogodnie, raz zimno. Oto nasza ładna polska jesień. To kłopotliwa pora roku, szczególnie jeżeli chodzi o szafę.
Nie raz, i nie dwa w jesienne ranki bądź wieczory zostajemy postawieni przed ogromnym dylematem – co na siebie włożyć, ażeby nas nie przewiało, żebyśmy nie zmarzli bądź by na odwrót – nie było nam zanadto gorąco.

ubranie

Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej jednakże strony jesienny czas to czas, w jakim każdy kochający się w modzie dżentelmen, ma niemałe pole do popisu. Niezbyt duża, a wciąż jeszcze nie zatrważająco niska temperatura daje duże możliwości w miksowaniu ubranek, popisywaniu się klasą (albo luzem), prezentowaniu bogatego i oryginalnego stylu. Lato, podczas którego najentuzjastyczniej wybieramy przewiewną koszulkę – nie daje nam tej uciechy. Zatem co w tym czasie każdy facet powinien posiadać w szafie? W co powinniśmy się wyposażyć, ażeby wykreować optymalną bazę ubranek na każdą okazję i pogodową ewentualność?

koszule męskie sklep

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno kurtka. Bez katany w tą porę roku się nie da. Wybór jest istotnie szeroki. Wśród ponadczasowych i bardzo męskich kurtek warto wymienić „pilotkę” czy też motocyklową ramoneskę. Każda z tych kurtek prezentuje się doskonale i uniwersalnie dopasowuje się do nieomalże każdego stylu odziewania. Jeśli zaś idzie o koszule męskie sklep internetowy posiada ich niesłychanie szeroki asortyment. Wśród przedstawicieli „luźnych zawodów” najbardziej wszechstronnym fragmentem garderoby jest tak bywa t-shirt.

Dobrze jest nieco się przełamać i nagiąć dawne przyzwyczajenia, stawiając wreszcie na uniwersalne giezła. Prócz błękitnej oraz białej koszuli, jakie obligatoryjnie powinny się znaleźć w garderobie każdego faceta można ją wyposażyć też w kilka koszul we wzorki