Mawia się, że wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę

Damska torebka to jest coś, co chyba każdego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, damski chaos, w jakim bez problemu odnajduje się tylko jej właścicielka. Najmocniej natomiast facetów przeraża, kiedy ich kobieta prosi, żeby coś wyciągnąć z torebki… No okej, lecz jak tu to wszystko ogarnąć? Bądźmy jednakowoż neutralni i potwierdźmy, że w jednej torebce jest bardziej czysto i przyzwoicie, w inne zaś istny nieporządek. Mówi się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej opisują jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?

torebka

Autor: pandzior.pl
Źródło: pandzior.pl
Nie ma na to łatwej odpowiedzi, gdyż nikt jeszcze nie zrobił tego typu badań, nawet niezawodni amerykańscy naukowcy, którzy przebadali już chyba każdego człowieka, każdą grupę i każdą rzecz. Przede wszystkim, jakby mogło wyglądać tego typu eksperyment? Dobieramy losowo jakąś grupę kobiet z torebkami, sprawdzamy ich charakter, zapytujemy znajomych o ich najważniejsze cechy, a potem gromadzimy te wszystkie wyniki razem i je analizujemy? To chyba jedyna możliwość, ale kto by się tym zajął? Nie ma ochotników.

Być może jest to zbyt karkołomne zadanie dla facetów naukowców, którzy nie chcą wpaść w tarapaty, z drugiej strony nie chcą analizowaćtego panie, bo jaki stoi za tym argument? Może nie dostrzegają problemu? Z analizy typowego mężczyzny wychodzi, że faktycznie, gdy przypomni się kobiecie o torebce jako o jednoczesnej, dziwnej rzeczywistości, ta zareaguje ona zdziwieniem lub nawet złością. I nie ma tu żadnych wyjątków, podchodzą tak do tego tematu właścicielki torebki skórzanej i torebki sportowej, gustownej i tej bardziej

torebka

Autor: Ballin
Źródło: Ballin

powszedniej, takiej na co dzień, nie na żadną specjalną okazję (super torebki).

Właściwie nie wiadomo, dlaczego to tak kontrowersyjny temat. Z jednej strony mamy faceta, który nie potrafi wczuć się w rolę kobiety, nie ogarnia też jej przyzwyczajeń, jej odwiedzania sklepów, jej zmiany nastrojów, tak więc nie może się porozumieć też z jej torebką. Z innej zaś strony mamy kobietę, która staje w obronie swojej niezależności własnych przyzwyczajeń, nie znosi być wyśmiewana, a dodatkowo uważa przeciętnego gościa za niezbyt rozgarniętego człowieka.

Ciekawi Cię omawiany tekst? Jeżeli tak, to zachęcamy do kliknięcia tu. To warte uwagi opracowanie, które także zapewne Cię zaabsorbuje.

No bo jak można nie zauważyć, jaka to ładna torebka, a zamiast tego przyczepiać się do drobnego bałaganu w środku? To tak samo, jak przeciętny facet nie widzi zmiany w uczesaniu czy w ubraniu. Ignorant, po prostu – poznaj tutaj na