Kurs na wygodę, czyli jakie elementy garderoby cieszą się u nas niesłabnącym zainteresowaniem

Ubranie, w jakim jedziemy do sklepu lub nawet do pracy musi być przede wszystkim wygodne. Czterdziestolatki, które niemal przez cały dzień doskonale czują się w sandałach na szpilce póki co należą do mniejszości, a w ciepłe dni marynarki wkładają jedynie panowie idący na ważne spotkanie. Natomiast w spodniach, koszulce czy butach chcemy czuć się wyjątkowo swobodnie, a odzież, która nam ową swobodę gwarantuje cieszy się największym zainteresowaniem ze strony klientów.

ubrania - landszaft

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dżinsy są najprawdopodobniej najpopularniejszymi częściami garderoby, i to nie jedynie w naszym kraju. O ich popularności przesądza uniwersalność. Fantastycznie pasuje do nich zarówno bluza Adidas, jak i elegancka koszula męska w kratkę. (poznaj dodatkowe informacje) Z tego powodu w granatowych bądź czarnych jeansach można spokojnie pójść do przyjaciół w odwiedziny, jak i wybrać się na niewystawne przyjęcie. Do takich spodni pasują również wszystkie rodzaje obuwia. Jeśli ktoś ceni firmę Adidas, Gino Rosi lub Badura buty wyliczonych producentów okażą się idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji i oczywiście trzeba je mieć.
Z kolei gdy pod uwagę weźmiemy pozostałe elementy garderoby, to taką samą popularnością cieszą się bawełniane podkoszulki. Najlepiej prezentują się one w połączeniu z odzieżą sportową. Tą zasadę można też zastosować do obuwia, na przykład do tak cenionych marek, jak Reebok czy Geox buty z tak znanym logo są dodatkowo wygodne i można je spokojnie wkładać nie tylko na czas codziennego treningu. Choć w barwnych bawełnianych podkoszulkach chodzimy dość często, to oczywiście ten fakt nie znaczy, że równie często rezygnujemy z kupowania stylowych kreacji na specjalne okazje. Bądź co bądź dla niektórych zapracowanych bizneswomen pastelowe sukienki marki Figl czy marynarki z metką Reserved stanowią najważniejszy element każdej stylizacji.

Dzisiaj moda (Bylola: szlafroki xxl) jest tematem licznych artykułów w kobiecej prasie, programów telewizyjnych czy nareszcie przedmiotem wnikliwych badań socjologów. I w żadnym razie nie trzeba być ekspertem, aby wiedzieć, że wygodnymi ubraniami kupujący zawsze będą zainteresowani. Jeśli nawet pracują w ogromnej korporacji, to podczas wakacji bądź po pracy chcą nosić mniej oficjalną odzież.