Które buty to w tym sezonie najpopularniejszy wybór?

Obuwie jest bardzo istotnym dopełnieniem ubioru. Chociaż moda nie jest najważniejsza, trzeba pamiętać, aby dopasować swoje obuwie do aktualnie królujących trendów.
Które buty są najmodniejsze w ciepłym sezonie wiosenno-letnim? Komfortowym i bardzo praktycznym wyborem będą klapki inblu. To prawdziwy must have, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Klapki są bardzo wygodne i pasują do mnóstwa luźnych, letnich strojów. Tego typu obuwie w istocie posiada dużo fasonów i z pewnością każdy znajdzie klapki dla siebie.

klapki

Źródło: pixabay.com

W istocie klapki uchodzą za jedne z bardziej komfortowych butów. Większość z nich ma całkowicie płaską podeszwę, a to sprawia, iż stopy nie przemęczają się. Niekiedy tego typu buty wywierają wrażenie, że chodzi się jak kaczka oraz że nasz strój wydaje się niedbale dopasowany. Wszystko uzależnione jest od wybranego fasonu. Do klapek najlepiej jest dopasowywać długie sukienki, spódnice maxi i jeansy (sklep z dżinsami) – a więc wszystko to, co zakrywa całkowicie nogi. W ten sposób można uchronić się od optycznego skracania nóg. Każdego rodzaju pary klapek Inblu będą z pewnością wyglądać perfekcyjnie w tradycyjnych, typowo miejskich strojach: bardzo luźnych spodniach, białej koszuli oraz torbą i okularami – na tej stronie są dostępne klapki Inblu -> Stworzy to niezobowiązujący strój, odpowiedni na spacer bądź zakupy.

Klapki niekiedy stają się obiektem żartów ze swojej prostoty. Pora jednak odmienić własne przekonania, ponieważ ten model obuwia jest naprawdę niezwykle komfortowy. Klapki świetnie nadają się na basen, ale także spacer po mieście. Świetnie zastępują niewygodne buty na szpilce.