które barwy będą modne jesienią tego roku?

Wszyscy, co interesują się modą, już zapewne są w stanie powiedzieć, jakich można spodziewać się trendów tej jesieni. Pozostali, co nie mają pojęcia jeszcze, jak przygotować się do tej pory roku, już powinni zająć się tym problemem, gdyż kiedy na razie moda się nie narodziła, mogą uszykować dla siebie komplet modnych ubrań nieco taniej, a jesienią ukazać się z jednakową godnością i elegancją, jak wszyscy pozostali, którzy próbują podążać zgodnie z trendami.

Nowe inspirujące kolekcje Dekoral Professional i Sigma

Modę trochę trudno pojąć, w momencie kiedy nie zajmowało się tym zagadnieniem. Modę dyktują normalni użytkownicy, chociaż nie tylko. Dyktat w tej dziedzinie należy do twórców mody, od których decyzji może zależeć, czy tego sezonu będzie modny kolor brązowy czy beżowy. Czy modne staną się płaszczyki filcowe, czy powróci moda na okrycia i płaszcze ze sztucznej skóry, tak jak dwie dekady wcześniej – chociaż to w zasadzie mało prawdopodobne, ale wszystko jest w stanie odwrócić, kiedy najsłynniejsi na kontynencie znawcy mody orzekną, że tego typu ciuchy są eleganckie i modne.

paleta kolorów

Autor: Sigma Coatings
Źródło: www.sigmacoatings.com.pl

Tak czy siak zachowanie się w zgodzie z modą pozwala nie czuć się odrzuconym w tłumie, jeśli tylko tego chcesz, gdyż niektórzy, co widać na ulicach większych miejscowości, ubierają się raczej tak, aby najdobitniej jak się da określić swoją osobę, swój styl i najmocniej przykuwać uwagę. Jeśli ci tego typu styl bycia nie do końca pasuje, w Internecie odnajdziesz mnóstwo wskazówek fachowców, którzy już w tym momencie potrafią mniej lub bardziej dokładnie określić, co za pół roku będzie nadawało się do noszenia tak, by zachować jednocześnie swój styl, elegancję i móc wpisywać się w trendy, które narzuca bieżąca moda. Jesień 2013 może być na razie odległym sezonem, ale jeśli zagadnienie mody traktujesz bardzo serio, już teraz dobrze o tym pomyśleć.

Kluczowe są kolory. Modne kolory 2014 raczej nie będą odbiegać od generalnej, stonowanej kolorystyki, ale wszystko nieznacznie może się zmienić. Oprócz tego, co powiedzą znawcy, kolorystyka w ubraniach może zależeć od tego, jakie są nastroje w społeczeństwie – frapujące, ale taka jest prawda. Im ludzie czują się lepiej, na chodnikach panuje więcej intrygujących i jasnych kolorów – dość rzucić okiem na modę letnią z minionych lat. Jesień przynosi więcej trosk, ale w odniesieniu do aury, generalnego dobrostanu i pozostałych rzeczy z szarych, czarnych i ciemnozielonych okryć moda torebka shopper może zmienić się w stronę cieplejszych barw: brązu, stonowanego beżu i czerwieni.

Źródło: Kraina-stylu.pl