Konsola do gier Video – dobry sposób na hobby

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić.
Konsola (e-sklep) to w zasadzie komputer, odróżniający się od normalnego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując nowsze podzespoły, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której da się dołączyć tylko elementy zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor.

W sklepach aktualnie znaleźć można parę wartych uwagi urządzeń. Tokijskie Sony wydawało dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3. Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii.

Zerknij na portal i prześledź wpis (https://stojo.pl/), który zapewne w całości Cię pochłonie, ponieważ dane tam zawarte, przyciągają uwagę.

Ceny konsol nowszych technologicznie sięgają do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można zdobyć Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 700zł za nowy egzemplarz.

Gry na konsole w Blackgames

Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wyszło mnóstwo interesujących pozycji, głównie FPS (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościówek. Warte uwagi gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy udawać najlepszych gitarzystów. Polecić trzeba też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 wydano mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, oferują znacznie lepszą szatę graficzną. Największe przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola Microsoftu zaś posiada nawet bogatsze spektrum.

To super, że masz chęć zdobyć większą ilość danych na ten temat. Wtedy przejdź do treści (https://zabawekczas.pl/), a dowiesz się różnych wiadomości i uzyskasz wiedzę na bardzo dużo tematów.

Specjalne gry na XBOX 360 są obsługiwane przez specjalny kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu użytkownika i przeniesienie go na ekran. W rodzaju znajdziemy wiele pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta też szczyci się rewelacyjną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ostatnio popularne stały się lekkie netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do internetu. Interesującą opcją dla każdego posiadacza takich urządzeń byłby zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się wygodnie oddzielić wypoczynek od zajęć zawodowych.