Konsola do gier Video – dobry sposób na hobby

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić.
Konsola (e-sklep) to w zasadzie komputer, odróżniający się od normalnego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując nowsze podzespoły, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której da się dołączyć tylko elementy zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor.

W sklepach aktualnie znaleźć można parę wartych uwagi urządzeń. Tokijskie Sony wydawało dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3. Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii.

Zerknij na portal i prześledź wpis (https://stojo.pl/), który zapewne w całości Cię pochłonie, ponieważ dane tam zawarte, przyciągają uwagę.

Ceny konsol nowszych technologicznie sięgają do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można zdobyć Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 700zł za nowy egzemplarz.

Gry na konsole w Blackgames

Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wyszło mnóstwo interesujących pozycji, głównie FPS (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościówek. Warte uwagi gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy udawać najlepszych gitarzystów. Polecić trzeba też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 wydano mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, oferują znacznie lepszą szatę graficzną. Największe przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola Microsoftu zaś posiada nawet bogatsze spektrum.

To super, że masz chęć zdobyć większą ilość danych na ten temat. Wtedy przejdź do treści (https://zabawekczas.pl/), a dowiesz się różnych wiadomości i uzyskasz wiedzę na bardzo dużo tematów.

Specjalne gry na XBOX 360 są obsługiwane przez specjalny kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu użytkownika i przeniesienie go na ekran. W rodzaju znajdziemy wiele pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta też szczyci się rewelacyjną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ostatnio popularne stały się lekkie netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do internetu. Interesującą opcją dla każdego posiadacza takich urządzeń byłby zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się wygodnie oddzielić wypoczynek od zajęć zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*